Geriausiai Birštono gimnazijos abiturientei – solidus savivaldybės piniginis čekis

IMGP6098

kvitrina.com

Liepos 14 d. Birštono gimnazijos aktų salėje 36 abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šiemet gimnazijos abiturientai per valstybinius egzaminus sumedžiojo du „šimtukus“. Jų autoriais tapo Kostas Lėckas (anglų kalba) ir geriausia šios laidos gimnazistė Diana Čepulytė (matematika). Gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius prieš brandos atestatų įteikimą paprašė abiturientus neskubėti įgyvendinti savo svajonių svetimame krašte ir priminė, kad niekada nevalia atsižadėti trijų dalykų – savo Tėvynės, gimtosios kalbos ir šeimos.
Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, pasveikinęs abiturientus su gimnazijos baigimu, pakvietė po mokslų aukštosiose mokyklose grįžti į Birštoną ir prisidėti prie jo klestėjimo.

IMGP6235

Mero pavaduotojas taip pat atliko savivaldybės vadovės Nijolės Dirginčienės pavedimą ir geriausiai 11 laidos abiturientei Dianai Čepulytei įteikė nuo savivaldybės piniginį čekį.
Brandos atestatai buvo įteikti visiems 11 laidos abiturientams, o Dianai Čepulytei bei Aistei Sadauskaitei – ir padėkos už aukštus rezultatus.

IMGP6270
Bet be mokslų šios laidos gimnazistai aktyviai dalyvavo ir Birštono kultūros centro kolektyvų veikloje. Vaikų ir jaunuolių tautinių šokų kolektyvo „Aguonėlė“ vadovė Virginija Bankauskienė,

IMGP6285

vaikų ir jaunimo teatro studijos vadovas Rimantas Jacunskas savo kolektyvo nariams abiturientams padėkojo už kartu praleistus metus ir patirtas smagias akimirkas ir įteikė po įspūdingą gėlę.

IMGP6413
O vėliau, susirinkę prie įėjimo į gimnaziją, 11 laidos gimnazistai paleido į dangų spalvingus balionus, lyg ir sakydami savo mokslo įstaigai „sudie“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti