• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Geriausia 2014 rajono krepšininkė svajoja apie ramesnį gyvenimą

IMGP5019Karolis Urba

Kovo 27 d. Prienų rajono Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos salėje buvo pagerbti geriausieji 2014 m. rajono savivaldybės sportininkai.

Tarp nominantų buvo ir balbieriškietė, „Utenos” krepšinio komandos žaidėja Rita Žilinskaitė.

Po apdovanojimų ceremonijos Rita davė trumpą interviu naujienų portalui kvitrina.com.

Praeitame sezone R. Žilinskaitė buvo viena iš pagrindinių „Utenos” komandos žaidėjų, bet šiame sezone situacija stipriai pasikeitė. Komandą papildė daug pajėgių šalies krepšininkų ir Ritos laikas aikštelėje žymiai sutrumpėjo – tapo epizodiškas.

Pati sportininkė šios situacijos nedramatizuoja, nes, anot jos, treniruotės su pajėgiausiomis šalies krepšininkėmis jai asmeniškai duoda daug naudos. Pasak Ritos, svarbiausia komandos rezultatai, o aikštelėje ji praleidžia tiek laiko, kiek duoda treneris. Nors, anot balbieriškietės, retkarčiais būna liūdna, nes atrodo, kad galėtų daugiau padėti komandai. Bet be krepšinio R. Žilinskaitė tikrai nelieka. Studentų lygoje Rita žaidžia už MRU komandą, o Nacionalinėje – už BC„Tiketa”, kur aikštelėje praleidžia ir visas 40 min.

Paklausta apie laisvalaikį, „Utenos” žaidėja pasakė, jog jam laiko lieka nedaug, nes 4-5 dienas per savaitę kasdien vyksta 2 treniruotės. „Rašau bakalauro darbą „Įmonės pelningumo analizė”, todėl laiko pramogoms lyg ir nelieka”, – prisipažino MRU Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentė.

Paprašyta papasakoti apie savo planus, R. Žilinskaitė sakė dar esanti apsisprendimo kelyje. Pasak krepšininkės, „Utenos” klubo direktorius Rolandas Jarutis jau siūlė likti komandoje ir kitą sezoną. Klubo vadovybė nori išsaugoti dabartinį komandos branduolį, bet ar tai pavyks padaryti, dar neaišku, nes, anot Ritos, nemažai krepšininkių svajoja apie galimybę pažaisti užsienyje, o kai kas kalba apie karjeros pabaigą.

R. Žilinskaitė prisipažino, jog neretai ir pati pagalvoja apie profesionalios karjeros pabaigą, nes, pasak jos, norisi ramesnio gyvenimo: „Krepšinį galėsiu žaisti mėgėjų lygoje, bet turėsiu daugiau laiko sau ir draugui (Gintaras Mačiulis, teisėjas)”, – mintimis dalinosi balbieriškietė. Vis tik, teigė Rita, apsisprendimas priklausys nuo kontrakto sąlygų.

2014 metų geriausia rajono krepšininkė, nominantė teigė, jog nesigaili, kad savo gyvenimo pradžią susiejo su krepšiniu: „Daug pamačiau, įgijau sportinės ir gyvenimiškos patirties”.

Pokalbio pabaigoje, paklausta, ar negalvojo apie modelio, o ne krepšininkės karjerą, Rita nusišypsojo ir pasakė, jog tikrai ne, nors prisipažino, kad moterų krepšinyje yra nemažai žaidėjų, kurios galėtų būti ir modeliais.

Ritą labai pradžiugino toks rajono sporto visuomenės įvertinimas: „Tikrai nesitikėjau nominacijos, bet labai smagu, kad tavo pastangas pastebi ir įvertina”.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti