Gerda Trakymaitė Lietuvos taurės varžybose nugalėjo vienetų ir dvejetų turnyruose

Gegužės 12 d. Vilniuje vykusiose Lietuvos taurės badmintono varžybose sėkmingai pasirodė R. V. Sidaravičiaus auklėtiniai. Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir badmintono klubo „Svajonė“ nariai iškovojo 8 prizines vietas. Sėkmingiausiai Dj grupės varžybose pasirodė Gerda Trakymaitė, kuri buvo pirma vienetų varžybose bei poroje su Ernesta Kurapkaite nugalėjo ir dvejetų turnyre. E. Kurapkaitė vienetų finale pralaimėjo būtent G. Trakymaitei ir buvo antra.

Dvejetų turnyre antrąją vietą užėmė Dovilės Kuzmickaitės ir Karolinos Rutkauskaitės pora, finale pralaimėjusi G. Trakymaitės ir E. Kurapkaitės porai.

Cj grupėje antrąją vietą iškovojo Aistė Kurapkaitė, finale 1:2 (20:22, 21:13, 13:21) pralaimėjusi G. Plečkaitytei.

Dvejetų turnyre antroji vieta atiteko ir Mato Kavaliausko bei Eitvydo Seiliaus porai.

Suaugusiųjų „B“ grupės varžybose sėkmingai pasirodė Mantas Šatrauskas ir Neringa Žvirblytė. M. Šatrauskas finale 1:2 (18:21, 21:15, 13:21) pralaimėjo S. Grincevičiui. Finale savo varžoves pranašumą turėjo pripažinti ir Neringa Žvirblytė.