Geltonų ir raudonos kortelių dalybų rungtynėse – sudėtinga „Nemuno“ futbolininkų pergalė

IMGP2762

Ignas Mineikis

Birželio 4 d. Prienų-Birštono „Nemunas“ futbolininkai žaidė pirmąsias KAFF III lygos namų rungtynes su Kybartų „Sveikata B“ komanda. Prienų stadione susirinkę sirgaliai neturėjo laiko nuobodžiauti, nes teisėjas geltonąsias korteles dalino į kairę ir į dešinę.

Iš viso buvo išdalintos 7 kortelės, o dvi iš jų virto raudonomis. Jų savininku tapo Povilas Andriukevičius, kurį, be jokios abejonės, galima įvardinti geriausiu „Nemuno“ žaidėju šiose rungtynėse. Dauguma Prienų-Birštono komandos atakų vykdavo būtent per Povilą. Būtent jis pelnė išlyginamąjį įvartį po to, kai Kybartų komanda antrajame kėlinyje sukūrė ir išnaudojo 100 % vienintelę galimybę nuginkluoti „Nemuno“ vartininką (1:1). Po šio įvarčio Povilo kūlverstis per galvą sulaukė teisėjo dėmesio ir ilgos prakalbos apie saugumą aikštelėje. Po to aikštelės šeimininkai užgulė varžovų vartus ir turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, bet atakos nutrūkdavo baigiamojoje stadijoje. Visgi, viena iš jų baigėsi įvarčiu į Kybartų komandos vartus. Robertas Ratkevičius atsidūrė reikiamu momentu reikiamoje vietoje ir įspyrė kamuolį į tuščius vartus (2:1).

Pirmajame kėlinyje „Nemuno“ komanda kontroliavo situaciją užtikrintai, bet užbaigti atakas baigiamuoju smūgiu taip ir nesugebėjo.

Šiose rungtynėse „Nemuno“ gretose buvo pritaikyta keletas įdomių sprendimų. Štai, Ūdrys Žalys žaidė gynyboje, tik po to, kai komandoje liko dešimt žaidėjų, treneris Kęstutis Deltuva grąžino jį į puolimą. Jiezniškis po rungtynių pasakė, jog šios rungtynės buvo panašios į krepšinį ir žaisti buvo labai sudėtinga.

IMGP3077

Tai buvo pirmoji „Nemuno“ pergalė, kuri leido laikinai pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Kitas rungtynes „Nemuno“ futbolininkai žais birželio 12 d. Birštono stadione su Kauno „Šturmo“ komanda. Rungtynių pradžia 11 val.