Gautos paramos lėšos – apsaugos ir veiklos priemonėms pirkti

prienai

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybė pateikė informaciją, kaip buvo panaudotos iš UAB „Teltonika“ gautos 50000 eurų paramos lėšos. Nurodoma, jog už šias lėšas buvo įsigytas hematologinis analizatorius bei deguonies srauto matuokliai su drėkintuvu. Taip pat „respiratoriai, kareiviška palapinė, vienkartiniai chalatai, vienkartiniai kombinezonai, antbačiai, prijuostės, apsauginiai akiniai, guminės ir trikotažinės pirštinės, medvilninis audinys, elastinė juostelė, dezinfekuojantis ploviklis, skystas muilas, šaldytuvas, skalbinių džiovyklė, čiužiniai, patalynės komplektai“.

Šios priemonės buvo paskirstytos Prienų ligoninei, kitoms gydymo įstaigoms. Dalis lėšų buvo panaudota patalpų įrengimui Jiezno paramos šeimai centre, kur izoliavosi iš užsienio atvykę asmenys. Apsaugos priemonės buvo paskirstytos ir rajono biudžetinėms įstaigoms.

Pateiktoje informacijoje nurodoma, jog „Vyriausybė Prienų rajono savivaldybei finansinės paramos karantino metu neskyrė“.

Tiesa, iš „Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centro buvo gauta apsaugos priemonių: 56 000 vienkartinių pirštinių, 128 000 medicininių kaukių, 3 400 vienkartinių chalatų, 600 apsauginių akinių, 72 apsauginiai kombinezonai, 750 l dezinfekcinio skysčio rankoms“.

Socialinė apsaugos ir darbo ministerija atsiuntė 6000 vienkartinių maišų produktams, 80 veido skydelių, 310 respiratorių, 24 butelius dezinfekcinio skysčio, 19 dėž. (po 100 vnt.) vienkartinių pirštinių.

 iš Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie SADM socialiniams darbuotojams buvo skirta 950 vnt. vienkartinių kaukių. 

Pranešime rašoma, jog „per 29 000 Eur įvairioms apsaugos priemonėms Savivaldybė išleido iš Administracijos direktoriaus fondo, skirto ekstremalioms situacijoms valdyti“.

Taip pat primename, jog savivaldybė padėkojo atskiroms rajono įmonėms ir asmenims už apsaugos priemonių gamybą ir tokiu būdu suteiktą paramą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti