Galutiniai Birštono socialdemokratų sprendimai – po pauzės

nijole-dirginciene-539049d1cebeeBirštono socialdemokratai vėl nušluostė nosį savo politiniams konkurentams. Iš 15 vietų Birštono Savivaldybės taryboje N. Dirginčienės (nuotraukoje) „kariauna” turės 11.

Keturias vietas pasidalino konservatoriai, liberalsąjūdietis ir „tvarkietis”. Patekusių į Tarybą socialdemokratų sąraše yra asmenų, kurių dabartinės pareigos neleidžia būti Tarybos nariais. Jie turės apsispręsti.

Birštono seniūnijos seniūnas Jonas Kederys buvo atviras, jog nesiruošia keisti seniūno darbo vietos į Tarybos nario mandatą. O tai reiškia, jog jo vieta turėtų atitekti Vidmantui Veseliui.

Valentinas Vincas Revuckas naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog jam ūkinis darbas labiau prie širdies, nei darbas Taryboje, bet visi sprendimai bus priimti vėliau, o dabar reikia pateikti administracijos veiklos ataskaitą Tarybai, paskelbti konkursą daugiafunkcio centro statybai bei suderinti pakeitimus Birštono PSPC rekonstrukcijos projekte, nes planuojama jame įrengti slaugos skyrių.

„Negaliu nieko pasakyti konkretaus, nes su bendrapartiečiais dar nebuvo aptariami šie klausimai. Administracijos direktoriaus kandidatūrą Tarybai siūlo meras. Man kol kas tokio pasiūlymo dar nebuvo”, – teigė ilgametis Birštono savivaldybės administracijos vadovas.

Dovilė Adamonytė taip pat negalėjo atsakyti, kokį priims sprendimą – dirbti Taryboje ar kitur.

Dabartinė savivaldybės vadovė ir tiesiogiai išrinkta merė Nijolė Dirginčienė naujienų portalui kvitrina.com tvirtino, kad šie klausimai užduodami per anksti, nes nebuvo dar aptarti su bendražygiais.

Paklausta apie išsakytas mintis dėl savivaldybės veiklos optimizavimo, atsakė, jog ir šis klausimas dar nėra apsvarstytas, bet patikino, jog „kai ką pakeisime, kai ką sustiprinsime, kai ką pamažinsime“.

O tai reiškia, jog galima laukti ir nemažų pasikeitimų savivaldybės veikloje. Tiesiogiai išrinkta bei turintį didžiulį partiečių palaikymą „karingoji merė“ galės ryžtis įgyvendinti ir nepopuliarius sprendimus.

Bet, kaip sakė pati N. Dirginčienė, nereikia skubėti. Laikas parodys, kokia bus ta optimizacija.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Algis

    kam apgaudinet zmones ir kandidatuot i taryba, jei iskart zinai kad neisi dirbti taryboje….Labai jau jie tos valdzios nori, nes turi susimoket uzstatus, kyriuos paskui praranda,jei lieka savo pareigose o ne eina i taryba… dabar is pirmu 10 jau 3 iskarto zino kad liks savo darbe, bet kadangi supranta kad zmones uz juos prabalsuos, tai ir daro tokia apgaule……..