Galingai sužaidęs pirmąsias 25 rungtynių su „Dzūkija“ minutes, „Vytautas“ nutiesė kelią link antros iš eilės pergalės

Balandžio 15 d. Prienų-Birštono „Vytautas“ „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo antrą iš eilės pergalę. Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus (74:63). „Vytautas“ visas rungtynes laikė žaidimo gijas savo rankose ir trečiojo kėlinio viduryje turėjo 21 taško persvarą (55:34). Deja, bet pavėluoti V. Šeškaus sprendimai dėl žaidėjų rotacijos leido dzūkams grįžti į žaidimą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė tik 6 taškai (60:54). Visgi „Vytautas“ sugebėjo apginti savo tvirtovę ir laimėjo (74:63).

Edvinas Šeškus „Vytauto“ komandai pelnė 17 taškų, Eigirdas Žukauskas – 13. Taškus aikštelės šeimininkams pelnė 10 žaidėjų.

„Vytautas“ – „Dzūkija“ 74:63 (21:17, 23:14, 13:15, 17:17)

IMGP3868

Rungtynės prasidėjo Kervino Bristolio keturiais iš eilės taškais (4:0). Tritaškį pridėjo Denysas Lukašovas ir „Vytautas“ įgijo 7 taškų persvarą (7:0). Į „Dzūkijos“ pataikytą baudos metimą aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 4:0 (11:1). Bet Prienų-Birštono krepšininkų „uraganas“ buvo sustabdytas ir svečiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (14:10). Ir nors „Vytautas“ po Egidijaus Dimšos tritaškio padidino persvarą iki 7 taškų (19:12), likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5 min. komandas skyrė 2 taškai (19:17). Kėlinio pabaigoje Martynas Linkevičius sumetė baudos metimus ir po pirmojo kėlinio „Vytautas“ turėjo tik 4 taškų persvarą (21:17).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai įsūdė tris iš eilės tolimus metimus ir padidino pranašumą iki 9 taškų (32:23). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. Edvinas Šeškus pelnė dvitaškį ir „Vytauto“ persvara šoktelėjo iki 12 taškų (38:26), o dar po dviejų minučių komandas jau skyrė 16 taškų (44:28). Pirmoji pusė pasibaigė rezultatu 44:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje prabilę Eigirdas Žukauskas ir Justas Sinica tolimomis bombomis „Vytauto“ pranašumą padidino iki 20 taškų (53:33). Dar po minutės LiAngelo Ballas pelnė dvitaškį ir komandas jau skyrė 21 taškas (55:34). Deja, šeimininkų strategas antroje kėlinio pusėje per ilgai aikštelėje laikė LiAngelo Ballą, kuris šaudė tuščiais. Tokia situacija pasinaudojo svečiai ir po trijų kėlinių „Vytautas“ pirmavo tik 11 taškų skirtumu (57:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dzūkija“ tęsė savo žygį ir iš „Vytauto“ solidžios persvaros liko tik 6 taškai (60:54). Visgi, aikštelės šeimininkai sugebėjo sustabdyti „Dzūkijos“ spurtą ir vėl pirmavo dviženkliu pranašumu (72:56). „Dzūkija“ per vieną minutę sumažino skirtumą iki 9 taškų (72:63). Tašką rungtynėse padėjo Eigirdas Žukauskas, sumetęs du baudos metimus (74:63) ir užtvirtinęs komandos pergalę.