• Baneris_Krasto vitrina_LVSO_Birstonas_560x200

Gali būti, kad atsivers nauji keliai, nauji sprendimai

ypatingiausi-pasaulio-keliai-790x363 2
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 08 01 – 07 d. d. 
Saulė keliauja Liūto ženklu, yra ryški, kūrybinga, puikios nuotaikos – taip ir mus skatins elgtis. Akivaizdu, gyvenimo spalvų neturėtų trūkti.
Mėnulis sklandžiai pilnėja, o pilnėdamas ir mus skatina mus nedelsti, imtis svarbių mums reikalų. Mėnuliui padės ir dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus, kuris žvaliai žygiuoja pirmyn, todėl yra stiprus ir veiklus. Ketvirtadienį jis pereis į Mergelės ženklą ir pasidarys dar stipresnis, dėl to ir dalykinis gyvenimas vyks vis sparčiau, be to savaitės pabaigoje ims daugėti tikslumo ir kruopštumo.
Venera pėdina Vėžio ženklu, yra apdairi, įtari, kai kada baugšti, todėl jausmų demonstruoti tikrai neskubės, greičiau priešingai. Panašiai ir su kūrybiškumu – tikrai fontanais netrykš.
Įdomiausias šią savaitę bus Marsas ir įvykiai susiję su juo. Marsas dabar yra Jaučio ženkle, antradienį jis prasilenks su Uranu ir Kylančiu Mėnulio Mazgu. Jautis – tai piniginiai, turtiniai, ūkiniai reikalai, Marsas  – tai kova, Uranas – tai kažkokios revoliucingos permainos, o Mėnulio Mazgas – tai katalizatorius ir visko sustiprintojas. Maža to, ši trijulė dar bus ir konflikte su konservatyviu, užsispyrusiu dogmatiku Saturnu. Dėl to dabar reikia plačiai dairytis aplink – gali būti sprendimų ar įvykių – indikatorių, kurie parodys, kaip besikeičianti ekonominė/finansinė situacija keis pasaulio veidą. Gali būti, kad atsivers nauji keliai, nauji sprendimai (Uranas) kurie veiks ir kaip ginklas ar galinga poveikio priemonė (Marsas) ir laužys senąją tvarką, senus šablonus (Saturnas). Žodžiu, dairomės aplink – trenkęs žaibas gali nušviesti gyvenimo trajektoriją dešimtmečiui į priekį. Primenu, – pirmiausia ekonomikos, finansų srityje.
Avinas. Gyvenimas gali krėsti pokštus – bent taip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Gali net atrodyti, kad viskas griūva, ypač finansinėje srityje. Bet iš tiesų šitokiu būdu dabar gali vertis naujovės – nauji sprendimai, nauji keliai, nauji atradimai. Be to, ši savaitė gali atnešti ir nemažai smagių pramogų.
Jautis.  Būsite energingi ir veiklūs, puikios sportinės formos. Būtų puikus metas energingai siekti tikslo, bet gyvenimas dabar (ypač savaitės pradžioje) gali pakišti tokių aplinkybių, kurios gali būti labai netikėtos, iš pirmo žvilgsnio atrodys nemaloniai dėl savo netikėtumo, bet iš tiesų atvers naujas galimybes. Tinkamas metas rūpintis namų reikalais.
Dvyniai. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis. Savaitės pabaigoje tapsite rimtesni, nes žvilgsnis nukryps į namų, šeimos reikalus – imsite sėkmingai tvarkyti juos. Tikėtina, kad vis sklandžiau klostysis ir piniginiai reikalai – tikėtina apčiuopiama nauda.
Vėžys. Būsite atsipalaidavę, mieli, jausmingi ir linkę pasimėgauti visais gyvenimo malonumais. Puikiai sektųsi kuri gražius, mielus dalykus, pramogas, puikią nuotaiką ir dalytis šiuo gėriu su aplinkiniais. Tikėtina, kad puikiai, sėkmingai klostysis ir piniginiai reikalai.
Liūtas. Būsite energingi, veiklūs, kūrybiški, puikios nuotaikos, ja mielai dalysitės su aplinkiniais. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės asmeniškai. Tačiau darbe gai būti netikėtų aplinkybių, prie kurių reikės prisitaikyti. Savaitės pabaigoje prasidės sėkmės laikotarpis asmeninių finansų srityje.
Mergelė. Didžioji savaitės dalis praeis ramiai, dairantis aplink, pasikalbant su draugais, kai kada reaguojant į tai, kas vyksta. Savaitės pabaigoje išsijudinsite – tapsite energingi, veiklūs, atsiras daugybė nedidelių, tačiau svarbių darbų, kurių mielai ir metodiškai imsitės.
Svarstyklės. Gyvenimas kažkaip rimsta – darbe darbai vyksta vis sklandžiau, namie tvarkos keisti niekas neketina. Sėkmė lydės tuos, kurių darbinė veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Puikus metas daugiau, dažniau pabendrauti, pabūti su artimais draugais ir net nuveikti kai ką visiems smagaus.
Skorpionas. Tikėtina, kad nuo jūsų dabar nedaug priklausys, bet teks reaguoti į tai, kas vyksta apie jus – reaguoti į kitus žmones, į išorines aplinkybes, kurios gali būti labai nepastovios. Santykiai su kai kuriais žmonėmis gali vystytis ganėtinai audringai. Bet dirbti pavyks ramiai ir ritmingai.
Šaulys. Kol kas laikas palankus kelionėms ir kitoms vasaros pramogoms. Įdomių atradimų gali sulaukti tie, kurie užsiima sveikatos, sveikatingumo reikalais. Savaitės pabaigoje ims aiškėti, kad darbymetis darbe, profesijos srityje – jau visai čia pat. Kol kas darbai nebus dideli, bet tai – tik kol kas.
Ožiaragis. Atrodo, bus visko po truputį. Padirbėti reikės, tačiau vyraus nedideli darbai, kurių reikės imtis kantriai ir pareigingai. Asmeniniuose santykiuose pavyks atskirti grūdus nuo pelų ir pasidžiaugti gerais dalykais. Vis dar palankus metas energingoms pramogoms. Savaitės pabaigoje ateis palankus metas domėtis, rinkti žinias apie būsimas keliones.
Vandenis. Darbe darbų ne per daugiausia, tačiau tęsiasi palankus metas svarbiems, jėgų bei nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie. Savaitės pradžioje jie gali vykti ne pagal planą, bet jį pakoregavus vėl viskas vyktų sklandžiai. Palankus metas puoselėti asmeninius santykius su svarbiu jums žmogumi.
Žuvys. Atrodo, nedidelių, tačiau gana svarbių darbų tikrai nestigs ir visko reikės imtis nuosekliai bei pareigingai. Nestigs ir vasaros pramogų, be to, pagaliau pasidarys aišku, kurios jums tinka, o kurių verčiau atsisakyti. Savaitės pabaiga gali atnešti vertingų pažinčių ir naudingų susitikimų.

Taip pat skaitykite