•  

     

     

     

Gaisras Naudžiūnų kaime: sudegė gyvenamasis namas, aviliai, išgelbėtas tvartas ir dar vienas pastatas

gaisras 2

kvitrina.com

Spalio 10 d. 14 val. 19 min. BPC (Bendrasis pagalbos centras) gavo skambutį, jog dega gyvenamasis namas Naudžiūnų kaime (Birštono savivaldybė). Pagal Prienų PGT pateiktą informaciją, pirmas ugniagesių automobilis į gaisro vietą atvyko 14 val. 36 min. Iš viso gaisro gesinime dalyvavo 4 ugniagesių komandos (Prienų PGT Birštono ir Prienų komandos, Prienų SPT Jiezno ir Stakliškių komandos).

Deja, pasak Prienų PGT atstovų, gyvenamasis namas sudegė visiškai. Nuo gaisro taip pat nukentėjo 5 (3 sudegė, 2 apdegė) iš 14 avilių. Ugniagesiai nuo ugnies išgelbėjo šalia buvusį tvartą ir pastatą, kuriame gyveno sodybos bendraturtė.

Žmonės gaisro metu nenukentėjo. Ugniagesiai išgelbėjo sodybos gyventojų asmens dokumentus.

Redakcija gavo pranešimą, kuriame gyventojai rašo, jog, jų manymu, ugniagesiai važiavo labai ilgai, nors nuo Birštono gaisrinės iki gaisro vietos tik apie 5 km. Taip pat buvo nurodyta, jog ugniagesių automobilis pirmiausiai vyko į Bučiūnus, o ne į Naudžiūnus.

Prienų PGT atstovas nurodė, jog pirmoji komanda į gaisro vietą atvyko po 17 min. (normatyvas 18 min.), o vėliau – dar trys ugniagesių automobiliai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti