Futbolo turnyras Jūrmaloje

Balandžio 13 dieną Prienų KKSC-2001 futbolininkai dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Salaspils cup 2013 Jūrmaloje. Turnyre dalyvavo 14 komandų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. KKSC-2001 komanda pogrupyje žaidė su Kauguri PBLC komanda (0:0), Sitika FS (pralaimėta 0:2), JFC Jelgava (0:1), FC Jurmala (0:1), FM Žaibas (0:0), Kėdainių SM (0:1) ir užėmė 10-14 vietas. Kadangi tai buvo pirmasis tarptautinis turnyras, vaikai jaudinosi, ir tik sužaidę tris pirmąsias varžybas, pradėjo demonstruoti savo žaidimą. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas kapitonas Povilas Damynas.

Turnyro nugalėtoja tapo FM Fortūna komanda iš Kauno.

Turnyre pavyko dalyvauti tėvelių, kurie savo transportu nugabeno vaikus į Latviją, J. Palionio paramos ir labdaros  fondo ir FK Prienai, dėka. Po jo vaikai turėjo progą pamatyti dar ledų pakrantėse sukaustytą Baltijos jūrą.

Artimiausiu metu laukia vaikų futbolo turnyras Druskininkuose ir Lietuvos vaikų futbolo čempionato varžybos.

Po šio futbolo turnyro sulaukta kvietimų dalyvauti futbolo turnyruose Rygoje, Jūrmaloje, Salaspilyje. Tikimasi, kad rajone atsiras daugiau žmonių, padedančių plėtoti vaikų futbolą. Visi žinome – vaikai mūsų ateitis.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti