„Rūdupio“ taurės nugalėtojomis tapo „Ąžuolo“, Jiezno, Stakliškių ir „Revuonos“ futbolo komandos

Spalio 19 d. Paprienės stadione vykusiame Rudens futbolo turnyre „Rūdupio“ taurei laimėti dalyvavo „Žiburio“ ir Jiezno gimnazijų, „Ąžuolo“ progimnazijos, Išlaužo, Balbieriškio, Kunigiškių pagrindinių, „Revuonos“ ir Stakliškių vidurinių mokyklų futbolininkai, o taip pat Jiezno vidurinės mokyklos bei „Žiburio“ gimnazijos futbolininkės.

Merginų derbyje stipresnės buvo jiezniškės, o 9-12 klasių turnyre triumfavo Stakliškių futbolininkai, 2:1 įveikę žiburiečius ir 1:1 sužaidę su Jiezno komanda. Antroje vietoje liko Jiezno komandą nugalėję „Žiburio“ futbolininkai (2:1). Jiezniškiai liko treti.

5-8 klasių grupėje žaidė 7 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmoje grupėje pirmąją vietą iškovojo „Ąžuolo II“ komanda (9 taškai), antrąją – Išlaužo atstovai (6 taškai). Treti liko Balbieriškio futbolininkai (3 taškai), „Ąžuolo I“ komanda liko ketvirta.

Antroje grupėje pirmąją vietą užėmė „Revuonos“ komanda (6 taškai), stakliškiečiai liko antri, Kunigiškių futbolininkai – treti.

I ir II grupių nugalėtojai susikovė dėl pirmosios vietos („Ąžuolas II“ – „Revuona“), o antrų vietų turėtojai – dėl trečiosios (Išlaužas – Stakliškės).

Išlaužo komanda įtikinamai įveikė Stakliškių futbolininkus ir iškovojo trečiąją vietą, o „Ąžuolo II“ vaikinai tik po baudinių serijos nugalėjo „Revuonos“ komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo saldžiais prizais, taurėmis ir „Aipek“ diplomais.

Turnyrą organizavo FK „Prienai“ klubas su partneriais iš savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus, Prienų KKSC bei mokyklų kūno kultūros mokytojais.