lsdp-baneris-2a

Futbolo bendruomenės dėka iš ganyklos virtęs futbolo aikšte, Paprienės stadionas pagaliau turės šeimininką

papriene

Ignas Mineikis

Labai smagu, kad Prienų rajono savivaldybė atsiliepė į Lietuvos futbolo federacijos bei FIFA iniciatyvą ir savivaldybės įmonių pastangomis paruošė futbolo aikštę Europos U-17 merginų čempionato komandų treniruotėms. Tiesa, futbolo aikšte pasinaudojo ne visos komandos, bet tai, iš tiesų, netgi nesvarbu. Džiugu tai, jog Savivaldybės administracija išplatino informaciją, jog  Paprienės futbolo aikštė turės šeimininką, kuris, reikia tikėtis, ne tik palaikys dabartinę aikštės būklę, bet ir ją pagerins.

Prienai turtingi savo sporto bazėmis. Turime sporto areną, KKSC salę, renovuojamas stadionas prie arenos, sukurta gera sveikatingumo erdvė prie Greimų tilto, atnaujintos paplūdimio tinklinio aikštelės prie „Žiburio“ gimnazijos. Štai ir „Paprienės“ stadionas, kuris daug metų sėkmingai tarnavo futbolo bendruomenei, įgavo naują vaizdą: atsirado tvora, už vartų gaudyklės, pati aikštė gavo trąšų ir naujos žolytės.

IMG_3320-364x245

Deja, Paprienės stadionas po Nepriklausomybės atgavimo buvo virtęs ganykla, kurioje sėkmingai ganėsi karvės. Tuometinėms ir dabartinėms valdžioms ši futbolo aikštė nerūpėjo iki šių metų LFF Ir FIFA paskatinimo. Prieš daug metų iniciatyvos ėmėsi FK „Prienai“ (vadovas Marijus Makštutis) ir pirmieji darbai, kurie aikštei grąžino jai įprastą vaizdą, buvo atlikti jo suburtų futbolo entuziastų rankomis. Vėliau (nuo 2012 metų) futbolo aikšte su partneriais rūpinosi Prienų futbolo lygos organizatoriai. Buvo prižiūrima ne tik pati aikštė, bet ir aplinka. Reikia taip pat priminti, jog futbolo bendruomenė dar prieš šešerius metus (2011 m.) prašė suformuoti sklypą stadiono teritorijai, ir labai smagu girdėti, jog 2017 metais tai buvo padaryta.

Prienų KKSC yra suformuotos net 3 vaikų futbolo grupės, veikia Futbolo mokykla, veiklą vykdo FK „Prienai“, todėl verta manyti, kad Prienuose futbolo perspektyvos gali būti visiškai neblogos, jei skirtingos jėgos dirbs viena kryptimi, o ne ieškos būdų, kaip pagerinti savo įvaizdį kitų sąskaita.

Meras Alvydas Vaicekauskas, komentuodamas Tarybos sprendimą skirti Futbolo mokyklai 4000 eurų finansavimą, teigė, jog nieko blogo, kad savivaldybė padeda visuomenininkams, kurie puoselėja mintį sukurti visą sistemą – nuo vaikų iki suaugusiųjų komandų.

Visgi, futbolo bendruomenė šiuo klausimu turi šiek tiek kitokią nuomonę, bet ar kam nors valdžioje tai rūpi?

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. jonas petraitis

    Ignui turiu pasiūlymą,tegul pasivaikščioja po Prienų visų mokyklų turtingas sporto bazes ir pamatys kokie Revuonos ir Ąžuolo stadionai ir kaip smagu bėgioti asfaltbetoniu irtaip jau daugiau kaip 20metų,neveltui rajono lengvosios atletikos varžybos vykdomos Birštone.Mokiniai mažai kam rūpi….

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti