•  

     

     

     

Futbolininkai išbandė renovuotą Birštono stadioną

IMGP4560Liepos 5 d. renovuotame Birštono stadione buvo sužaistos pirmosios futbolo rungtynės. Stadiono veją išbandė Birštono „Erno“ ir Prienų futbolo lygos (PFL) rinktinė.
Tiesa, PFL rinktinės pagrindą sudarė jauni Prienų KKSC ir Balbieriškio žaidėjai, sustiprinti keliais patyrusiais futbolininkais.
Prieš rungtynes Birštono komanda pasveikino savo kapitoną Žilviną Bajorą su 25 -mečiu.

Simboliška, jog būtent Ž. Bajoras įmušė pirmuosius įvarčius ir „Erno“ komanda  įgijo dviejų įvarčių pranašumą (2:0). PFL rinktinė bandė keisti situaciją, bet jų atakos nebuvo rezultatyvios. Pirmajame kėlinyje Birštono futbolininkai pelnė dar du įvarčius ir į pertrauką išėjo pirmaudami 4:0.
Antrojo kėlinio pradžioje vėl du kartus iš eilės pasižymėjo Ž. Bajoras, ir „Erno“ futbolininkai padidino savo persvarą iki 6 įvarčių (6:0). Ir tik tada PFL rinktinės futbolininkams pavyko įmušti prestižo įvartį (6:1). Po kelių atakų dar vienas kamuolys atsidūrė Birštono komandos vartuose (6:2). Deja, bet PFL rinktinė nesugebėjo įmušti 11 metrų baudinio ir už tai buvo nubausti dar dviems įvarčiais (8:2).
Po rungtynių žaidėjai teigiamai atsiliepė apie aikštės dangą.
Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys pasidžiaugė, jog aikštės danga išlaikė išbandymą ir išsakė viltį, jog šiame stadione bus sužaistas dar ne vienas įdomus futbolo mačas.
Ignas Mineikis

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti