Futbolas grįžo. Ketvirtfinalio kovos – nuo kelialapio be žaidimo iki baudinių serijos

IMGP5507

Ignas Mineikis

Rugpjūčio 28 d. Prienų KKSC stadione vėl karaliavo futbolas. Atsinaujino Prienų futbolo čempionato kovos. Dėl patekimo į pusfinalį, kur kitų komandų laukia „Ąžuolo“ futbolininkai, varžėsi trys poros: „Ringis“-„Kalniečiai“, „Pozityvūs“-„Jieznas“, „Gelgaudiškis“-„Stadionas“.

Pirmos į kovą stojo „Ringio“ ir „Kalniečių“ ekipos. Jau rungtynių pradžioje Dainius Bartašiūnas išvedė „Kalniečius“ į priekį (0:1). Tai buvo vienintelis pelnytas įvartis pirmajame kėlinyje. Ir atrodė, jog antrajame kėlinyje „Ringis“ dar turi galimybę pakreipti įvykius aikštelėje savo naudai. Bet kitaip buvo nusiteikę „Kalniečių“ futbolininkai.

Po Tomo Mockevičiaus ir Dainiaus Bartašiūno įvarčių Birštono futbolininkai įgijo 3 įvarčių persvarą (0:3). Visgi, „Ringiui“ rungtynių pabaigoje pavyko pelnyti paguodos įvartį (1:3). Jį įmušė Kernius Šerpytis.

„Kalniečiai“ žengė į pusfinalį ir susitiks su „Ąžuolo“ komanda.

„Pozityvūs“ futbolininkai nesulaukė „Jiezno“ komandos. Ir tai jau tampa tradicija, kai jiezniškiai nesusirenka į varžybas.

Tiesa, sirgaliai nebuvo nuvilti, nes rungtynėse tarp „Gelgaudiškio“ ir „Stadiono“ komandų buvo pelnyti net 8 įvarčiai. Bet ir jie nei vienai komandai negarantavo kelialapio į pusfinalį. Aiškumo nepridėjo ir pratęsimas, kuris buvo „sausas“.
Ir tik baudiniai takelį į pusfinalį nutiesė „Gelgaudiškio“ futbolininkams, kur jie žais su „Pozityvūs“ komanda.

Jau rungtynių pradžioje sirgaliai išvydo 3 įvarčius. Deimantas Samajauskas jau pirmąją rungtynių minutę pelnė įvartį (1:0), bet po keturių minučių Povilas Andriukevičius rezultatą išlygino (1:1). Dar po kelių atakų D. Samajauskas vėl išvedė „Gelgaudiškių“ komandą į priekį (2:1). Vėliau pirmajame kėlinyje lijo ne įvarčiais, o geltonomis kortelėmis. Jas gavo Povilas Andriukevičius ir Egidijus Pašukevičius.

Po pertraukos abiejų komandų žaidėjai vėl pradėjo siautėti. D. Samajauskas pelnė savo trečiąjį įvartį ir jo komanda įgijo 2 taškų persvarą (3:1). Bet neilgam, nes Justinas Abraitis labai greitai sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (3:2). Po kelių atakų „Gelgaudiškis“ vėl susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą (4:2). Bet „Stadiono“ kariauna nesudėjo ginklų. Dviejų Justinų (Šerkšno ir Abraičio) smūgiai išlygino rezultatą (4:4) ir kova dėl patekimo į pusfinalį prasitęsė.