FK „Prienai“ neklimpsta, „Ąžuolas“ didina apsukas, „Kalniečiai“ buksuoja

IMGP96931

Birželio 8 d. Paprienės futbolo čempionate buvo sužaistas III Prienų futbolo čempionato turas. Po pralaimėjimo ir lygiųjų pirmąją pergalę iškovojo „Ąžuolo“ futbolininkai. Veteranų futbolo klubo komandą į pergalę vedė jaunimas. Tiesa, po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ komanda turėjo tik vieno įvarčio pranašumą prieš „Kalniečius“ (2:1). Bet antrajame kėlinyje įsibėgėjo ir laimėjo rungtynes 6:3.

Principingame mače tarp „Ringio“ ir „Stadiono“ komandų užfiksuotos lygiosios. Jei pirmajame kėlinyje abiejų komandų vartai išliko sausi (0:0), tai antrajame pasipylė įvarčiai. Iš viso per kėlinį buvo pelnyti 6 įvarčiai, bet jų kruša nugalėtojo neišaiškino (3:3).

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo FK „Prienai“. Tiesa, jų varžovai „Jiezno“ futbolininkai buvo taip pat nusiteikę karingai. Per pirmąjį kėlinį nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (2:2). Visgi, antrajame kėlinyje FK „Prienai“ futbolininkai pelnė lemtingą įvartį ir iškovojo eilinę pergalę (3:2).