FK „Prienai“ futbolininkai nesurado kelių link varžovų vartų

IMGP8175Gruodžio 5 d. FK „Prienai“ futbolininkai žaidė antrąsias Lietuvos salės I-osios lygos rungtynes su „ARS -Triobet“ komanda.

Deja, mačą aikštės šeimininkai pradėjo labai nesėkmingai. Varžovai geriau išnaudojo sukurtas progas ir du kartus nuginklavo „Prienų“ komandos vartininką (0:2).
Tiesa, prieniškiams pavyko po Manto Karčiausko smūgio sumažinti skirtumą iki vieno įvarčio (1:2) ir sukurti keletą gerų momentų. Bet varžovai nebuvo nusiteikę perleisti iniciatyvos ir dar pirmajame kėlinyje įmušė trečiąjį įvartį (1:3).

Po pertraukos „Prienų“ futbolininkai pabandė spausti „ARS -Triobet“ komandos žaidėjus, dažnai jiems pavykdavo perimti kamuolį ir sukurti neblogų momentų, bet, deja, paskutinėje atakų fazėje jie buvo netikslūs. Užtat varžovai savo progos nepraleido ir padidino persvarą iki trijų įvarčių (1:4).
Tiesa, į varžovų vartus kamuolys vis tik pateko – po standartinės situacijos Gintaro Budriko pasiųstas kamuolys kliudė gynėjo koją ir atsidūrė vartuose (2:4). „Prienų“ komandos žaidėjams pavykdavo sukurti ne vieną pavojingą momentą, bet kamuoliui kelią pastodavo tai vartų štangos, tai tiesiog smūgiai skriejo pro šalį.
Daugiau įvarčių rungtynėse nebuvo įmušta (2:4) ir „Prienai“ patyrė pralaimėjimą.