FK „Prienai“ du kartus lygino rezultatą, bet pergalei tokių pastangų neužteko

Gegužės 7 d. Birštono stadione buvo duotas startas KAFF pirmenybėms. Sezoną atidarė FK „Prienai“ ir FK „Kaunas“ komandos. Dinamiškas, pilnas dramatizmo rungtynes laimėjo kauniečiai – 2:3 (1:2).

Rungtynės prasidėjo „Prienų“ komandos atakomis ir pirmomis galimybėmis pelnyti įvartį. Deja, Roberto Ratkevičiaus smūgis nebuvo tikslus, o Egidijus Pašukevičius nesugebėjo įveikti vartininko, nors buvo atsidūręs vienas prieš jį. Gaila, bet pirmasis įvartis krito į „Prienų“ komandos vartus (0:1, Vytautas Katasanovas). Visgi, prieniškiai nesustojo ir toliau dažnai svečiavosi varžovų aikštelės pusėje.

_IGP3984

28 min. „Prienų“ komandos atakos smaigalyje atsidūręs Pauliaus Karpuškos ir Roberto Ratkevičiaus duetas sėkmingai įveikė varžovų gynybą, o lemiamą smūgį atliko Robertas Ratkevičius (1:1).

Svečiai iš Kauno neliko skolingi ir Vytautas Katasanovas dar kartą nuginklavo „Prienų“ komandos vartininką (1:2). Daugiau pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta.

_IGP3619

Tik prasidėjus antrajam kėliniui Paulius Karpuška tolimu smūgiu pergudravo iš vartų išėjusį „Kauno“ vartininką (2:2). Žaidimas išsilygino. Vienos komandos atakas keitė kitos komandos atakos. Vienos tokios metu (66 min.)„Prienų“ komandos žaidėjas pargriovė svečių puolėją savo baudos aikštelėje. Teisėjas nedvejodamas parodė ant 11 m žymą. „Kauno“ žaidėjas Audrius Statkevičius buvo taiklus (2:3).

„Prienų“ komanda pakilo į lemiamą šturmą. Deja, prieniškių žaidėjai neišnaudojo keleto susikurtų progų ir rungtynės buvo pralaimėtos.