FK „Birštonas“ skrydis antrajame rate garantavo PFL čempionato nugalėtojo vardą

Gelbėkit vaikus

IMGP2775

kvitrina.com

Rugsėjo 8 d. Paprienės stadione įvyko priešpaskutinis PFL „Ekofrisos“ čempionato „Nemuno“ taurei laimėti turas, kuriame sprendėsi, kas taps čempionato nugalėtoju, o kas pakils ant prizininkų pakylos. Deja, „Scapa-Stadiono“ komandos neatvykimas į varžybas iš jos atėmė bet kokią galimybę kovoti dėl prizinės vietos.

„Kalniečių“ komandai be žaidimo buvo įskaityta pergalė, kuri garantavo komandai prizinę vietą.

Daugiausiai aistrų sulaukė FK „Birštonas“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų mačas, nes būtent jų dvikovoje sprendėsi čempionato nugalėtojas.

Pirmojo rato lyderės Balbieriškio „Ringio“ komandos žaidimas antrajame rate pradėjo strigti, bet šansai tapti nugalėtojais prieš šias rungtynes vis dar buvo. Tokių pat ambicijų turėjo ir FK „Birštonas“ komandos žaidėjai. Rungtynės parodė, jog Birštono komanda buvo geriau pasiruošusi lemiamai dvikovai. Jau pirmajame kėlinyje į „Ringo“ vartus krito 4 įvarčiai. Tiesa, vienas pačių balbieriškiečių pastangomis. Visgi, „Ringio“ futbolininkai sugebėjo dar pirmajame kėlinyje pelnyti įvartį (4:1).

Antrajame kėlinyje Birštono komanda atidavė skolą ir įmušė įvartį į savo raktus (4:2). Bet ir tokia dovana nepadėjo „Ringiui“, ir Balbieriškio komanda pralaimėjo rungtynes rezultatu 2:5.

FK „Birštonas“ po šios pergalės surinko 15 taškų, tapo nebepavejamas ir iškovojo PFL „Ekofrisos“ čempionato Nemuno taurę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti