FK „Prienai“ nesugebėjo prasimušti į „Let’s Go“ turnyro finalą

Kovo 18 d. Mastaičiuose vykusios salės futbolo turnyro „Let’s Go“ pusfinalio rungtynės tarp FK „Prienai“ ir FK„Šilas“ iš Kazlų Rūdos baigėsi pastarųjų pergale. Rungtynės buvo  vertos finalinės kovos. Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė gan rezultatyviai – į abiejų komandų vartus buvo įmušti 9 įvarčiai (5:4 „Šilo“ naudai). Antrame kėlinyje, esant rezultatui 6:4 „Šilo“ naudai, Prienų komanda nerealizavo 10 ir 6 metrų baudinių ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Pasak Kęstučio Deltuvos, komanda turėjo visus šansus laimėti rungtynes, bet dvi grubios klaidos pirmame kėlinyje ir neįmušti baudiniai antrame palaidojo galimybę žaisti finale.
Po šios nesėkmės FK „Prienai“ mažame finale susitiks su FK„Nadruvis“.