Sėkmingas badmintonininkų startas naujame sezone

Lapkričio 10 d., kaip ir kiekvienais metais, Vilniuje vyko Lietuvos Makabi Grand Prix badmintono čempionatas.

„C“  meistriškumo grupėje vienetus, dvejetus ir mišrius dvejetus bendrai žaidė vaikai ir suaugusieji – viso 108 dalyviai. Balbieriškio badmintono klubui atstovavo 6 žaidėjai (4 merginos ir 2 vaikinai). Visą dieną vyko žaidybinės kovos. Vyrų vienete balbieriškietis  Rytis Bucevičius iš 29 dalyvių iškovojo 5 vietą.

Žaidžiant moterų vienetą finale susitiko Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė – Prienų sporto centro auklėtinė Gerda Trakymaitė ir  vilnietė Elžbieta Bajorinaitė. Po įtemptos kovos pergalę rezultatu  2:0 (22:20, 21:17) šventė balbieriškietė. Gerda iškovojo didžiąją 2012 m. Makabi taurę ir nugalėtojos medalį.

Kita jos komandos draugė Meda Kavaliauskaitė iškovojo 3-ją vietą šiame prestižiniame čempionate. Jaunieji Prienų krašto badmintonininkai ruošiasi tolimesnėms varžyboms naujame badmintono sezone .