• prienuspauda

     

     

     

     

Festivalyje ,,Sportas visiems“ – šilagėliečių komandinė pergalė pasagos mėtymo varžybose

Gegužės 29-31 dienomis Palangoje vykusiame „Sportas visiems “ festivalyje dalyvavo ir 35 Birštono klubo „Šilagėlė“ nariai. Asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas taikliai pastebėjo, jog kiekvieni metai yra kažkuo išskirtiniai. Štai, šiemet pasirinktas festivalio akcentas – solidarumo ir taikos bėgimas – simbolizuoja, jog visi sportininkai, kaip ir visas civilizuotas pasaulis, nėra abejingi tam, kas vyksta pasaulyje. „Nenorime veltis į didžiąją politiką, bet mums svarbu, jog dėl kai kurių karinių konfliktų, revoliucijų ir perversmų ne vienoje šalyje nevyksta sporto renginiai, žalojamas jaunimas, todėl palaikydami tuos žmones, kurie yra solidarūs kovoje už taiką, prisijungsime prie jų bėgdami simbolinę distanciją“, – kalbėjo asociacijos prezidentas.

„Šilagėlės“ atstovai dalyvavo ne tik taikos bėgime, bet ir varžėsi kitose rungtyse. Geriausiai jiems  sekėsi komandinėse pasagos mėtymo varžybose. „Šilagėlės“ nariai bendroje įskaitoje surinko 218 (Asta Vaitkevičienė – 68, Laura Makštutienė – 64, Marius Griušelionis – 45, Vytautas Vaitkevičius – 41) taškų ir užtikrintai laimėjo rungtį, tapo nugalėtojais ir iškovojo „Sportas visiems“ taurę.  Antroje vietoje liko Utenos Šaulių 9-oji kuopa (141 taškas). Trečiąją vietą užėmė Vilniaus Lietuvos edukologijos universiteto ,,Šviesos“ komanda (138 taškai).

Asmeninėse varžybose pasagos mėtymo rungtyje moterų grupėje nugalėjo Asta Vaitkevičienė (68 taškai), antra liko Laura Makštutienė (64 taškai). Šauniai pasirodė aštuonmetė Elzė Bisikirskaitė, kuri su suaugusiaisiais kovojo kaip lygi su lygiais ir surinkusi 34 taškus iškovojo dešimtąją vietą tarp 147 dalyvių.

Vyrų grupėje tarp šilagėliečių geriausiai sekėsi Mariui Griušelioniui (45 taškai), kuris užėmė šeštąją vietą tarp 84 dalyvių.

Nemažai šilagėliečių dalyvavo ir 8 kg svarmens metimo (viena ranka iš apačios pirmyn) rungtyje. Moterų 30-49 metų amžiaus grupėje  Ksenija Bisikirskienė užėmė antrąją vietą, Laura Makštutienė – trečiąją. Merginų (19-29) grupėje Greta Gedminaitė ir vaikinų (19-29)  grupėje Mantas Būblys pelnė bronzinius festivalio apdovanojimus.

Individualių rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

„Šilagėlės“ atstovai dalyvavo ir kitose rungtyse, bet prizinių vietų neiškovojo.

Klubo nariai už saugią kelionę dėkingi Carito vairuotojui Audriui Siniakoviui.

Vytautas Gedminas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti