Fantastiškai sužaistas ketvirtasis kėlinys garantavo Birštono SC „Olimpo“ krepšininkams   KKL „C“ lygos čempionų vardus

bae898807306b1bd743e6c6948a6fa16

Gegužės 20 d. Birštono SC „Olimpas“ krepšininkai Kaune žaidė KKL „C“ lygos finalo rungtynes su BC „Boom“ komanda. Gan nervingas mačas baigėsi užtikrinta „Olimpo“ pergale ir iškovotu trofėjumi (80:64).

Geriau pradėję rungtynes (10:19) kurorto krepšininkai antrajame kėlinyje leido varžovams priartėti (30:31). Po didžiosios pertraukos abi komandos buvo pasiruošę nugalėti ir prieš lemiamą kėlinį jas skyrė tas pats vienas taškas (52:53). Viską nulėmė fantastiškai sužaistas ketvirtasis kėlinys, kurį Vido Kapačinsko auklėtiniai laimėjo rezultatu 27:12 ir nepaliko jokių vilčių varžovams.

Visa komanda žaidė pagirtinai. Net trys žaidėjai surinko po dvigubą dublį.

Mindaugas Knyšius į varžovų krepšį įmetė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių (naudingumo balas – 37), 18 taškų pridėjo Osvaldas Braždžionis (10 atkovotų kamuolių), 11 taškų surinko Evaldas Šerpenskas (11 atkovotų kamuolių). Tadas Miliūnas į komandos taškų krepšelį atnešė 17 taškų. Eigirdas Keblikas įmetė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.