Fantastiškai rungtynes Jonavoje sužaidęs R. Simanavičius atvedė „Guostą“ į devintąją pergalę čempionate

IGP92591

Sausio 20 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono išvykos rungtynes su Jonavos SK-2 komanda.
Karolio Abramavičiaus auklėtiniai kaip reikiant driokstelėjo ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo net 25 taškų (36:11) skirtumu. Prieš lemiamą kėlinį „Guostos“ krepšininkai turėjo tik 8 taškų persvarą (50:58). Tiesa, ir pirmuose trijuose kėliniuose Stakliškių komanda iniciatyvą laikė savo rankose.
Fenomenalus spurtas leido „Guostai“ laimėti rungtynes 33 taškų skirtumu – 61:94 (19:22, 15:20, 16:16, 11:36). Stakliškių komandoje fantastiškai sužaidė Renaldas Simanavičius, kuris į varžovų krepšį įmetė 28 taškus (33 naudingumo balai). 18 taškų į pergalingą komandos krepšelį pridėjo Robertas Ruzgaitis, 15 – Edgaras Rupeika. Taškus pelnė 10 žaidėjų. „Guostos“ komanda su 9 pergalėmis užima antrąją vietą „B“ divizione.