„Prienai“ Čekijoje patyrė skaudų pralaimėjimą

„Prienų“ krepšininkai Europos taurės rungtynes Čekijoje sužaidė blankiai ir turėjo pripažinti „ČEZ Nymburk“ krepšininkų pranašumą. Varžovai laimėjo rungtynes 24 taškų skirtumu (90:66).

Kaip ir galima buvo tikėtis, Europos taurės rungtynėse Čekijoje tarp „ČEZ Nymburk“ ir „Prienų“ komandų buvo nemažai dramatizmo, bejėgiškumo ir pasimetimo.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Prienų“ krepšininkai (4:8), bet aikštelės šeimininkai spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (10:8). Tiesa, ne ilgam. Svečiai laimėjo kėlinio pabaigą 10:4 ir po pirmo kėlinio pirmavo 4 taškais (14:18).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė „ČEZ Nymburk“ komanda ir išsiveržė į priekį (20:18). Po akimirkos priekyje jau buvo „Prienų“ krepšininkai (22:24). Rezultatas dar ne kartą keitėsi svarstyklių principu, kol aikštelės šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą (42:36). Bet po Armino Urbučio ir Gintarao Kadžiulio sėkmingų veiksmų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (44:42). Visgi kėlinio pabaigoje „ČEZ Nymburk“ komanda į didžiąją pertrauką išėjo turėdama 4 taškų persvarą (46:42).

Trečiame kėlinyje „Prienai“ vėl įkrito į žaidybinę duobę.  Varžovai kėlinio pabaigoje padidino savo pranašumą iki 16 taškų (70:54). Tiesa, paskutinėmis kėlinio sekundėmis A.Urbutis sumažino skirtumą iki 14 taškų (70:56).
Ketvirtame kėlinyje „Prienų“ žaidimas visiškai sutriko. Žaidėjai nebuvo panašūs į save. Gynybos nebuvo, puolime vien klaidos. Aikštelės šeimininkai karaliavo joje ir rungtynes laimėjo 24 taškų skirtumu (90:66). Čekų revanšas  buvo saldus.

„Prienų“ komandai po 13 taškų pelnė Siim Sanders Vene ir Arminas Urbutis, 12 pridėjo Žygimantas Janavičius.
Deja, komandos lyderis Gediminas Orelik nesurado savęs aikštelėje.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

 1. Rasa

  Na malonu matyti, kad ciupakabra visgi yra normalus ir visai sukalbamas žmogus, rodosi. :)
  Tik įdomu, kur tamsta transliaciją žiūrėjai, nes internete tiesioginės neradau, kiek ieškojau, tik taškus seku vis tiesiogiai per rungtynes su visa statistika oficialiam Eurocup’o tinklapy, bet būtų smagiau video žiūrėti, žinoma… Būk malonus, pasidalink, kur radai pažiūrėt. Gal kitąkart pravers. :) Ačiū.

 2. R

  Trūksta aukšto žmogaus mums, kitaip taip ir bus su vos stipresne priekinė liniją turinčiais varžovais. LKL, BBL, dar taip nepasijaučia o vat čia jau visai kitas lygis. Šitiek taškų prasileisti iš po krepšio negalima norint išlošti arba bėnt jau nepralošti daugiau, nei laimėjus namuose. Tiesiog galvojant kažką biskį rimčiau, negu tiesiog atlošti grupės varžybas, verkiant reikia aukšto žmogaus.

 3. ciupakabra

  Malonu kad jau kazkas pastebi,nors ir esu istikimas Zalgirio ir Prienu gerbejas ir nepraleidziu ne vienu ju rungtyniu,gaila kad vakar labai trukinejo transliacija.Gal ir ant karstuju impulsyviai issireiskiau,bet jeigu antrose rungtynese isvykoje beviltiskai pralaimima ir net neislaikomas palankus tasku santykis,tada truputi pyktis suima.O gal tai parodo tikra komandos pajeguma ar tiesiog komandos vadovu nenora zygiuoti toliau?Linkejimai Rasai.