„EuroBasket 2013“ laukti neprailgs – startuoja turas „3 už Lietuvą“

Šalį netrukus vėl užplūs oranžinė karštinė, kai visų dėmesį prikaustys Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės pasirengimas Europos čempionatui ir rugsėjį prasidėsiančios „EuroBasket 2013“ rungtynės. Bene svarbiausio metų sporto įvykio laukti padės Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ organizuojamas krepšinio 3X3 turnyras „3 už Lietuvą“. Visą rugpjūtį vienuolikos Lietuvos miestelių bendruomenių krepšinio mėgėjai turės galimybę mesti iššūkį profesionalią karjerą baigusioms krepšinio žvaigždėms.

Turnyro nugalėtojai turės koreguoti rugsėjo mėnesio planus, nes jų lauks kelionė į Europos krepšinio čempionatą kartu su Antanu Guoga. Jis sutiko tapti nugalėtojų gidu „EuroBasket 2013“ renginiuose.

„Lietuvoje gyvena 3 mln. krepšinio ekspertų, puikiai žinančių, kada ir kam perduoti kamuolį, kaip ir iš kur mesti į krepšį. Kiekvienas idealiai išmanome krepšinio taisykles ir galime komentuoti teisėjų darbą, keiksnoti trenerių sprendimus. Bet ar viskas taip paprasta? Manau, kad turas „3 už Lietuvą“ – puiki proga pasitikrinti, ko esame verti“, – kalbėjo akciją organizuojančios „vipcommunications“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis sako, kad kartu su partneriais rengiant turą „3 už Lietuvą“ siekiama suvienyti Lietuvos krepšinio aistruolių pajėgas prieš rugsėjį prasidėsiantį Europos čempionatą.

„Turbūt geriau nei bet kas kitas žinau, ką sportininkui reiškia gerbėjų palaikymas. Nuoširdus palaikymas – nepaisant to, ar tu kopi ant apdovanojimų pakylos ar sukandęs dantis kenti pralaimėjimo kartėlį. Tad kviečiu visus aktyviai registruotis akcijai „3 už Lietuvą“, dalyvauti ir ginti savo miestų garbę bei palaikyti mūsų krepšininkus čempionate Slovėnijoje. Susitiksime krepšinio aikštelėse jau rugpjūtį. Ruoškitės, nes aš neketinu nuolaidžiauti“, – sakė legendinis Lietuvos krepšininkas A. Sabonis.

Pasak TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės, mūsų televizija neįsivaizduojama be Europos vyrų krepšinio čempionato. „Kaip ir kasmet, vienijamės ir palaikome Lietuvos rinktinę, siekiančią pergalės. Belaukiant „EuroBasket 2013“ kovų, nuo rugpjūčio 5 dienos 3 kartus per savaitę pirmadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais geriausiu laiku tiesioginiame TV3 eteryje susitiks garsiausi krepšinio profesionalai ir žiūrovai, iš kurių bene kiekvienas širdyje jaučiasi krepšininkas. Didžiuojamės, kad TV3 vykdo projektą „3 už Lietuvą“, vienysiantį visą mūsų šalį“, – kalbėjo L. Blaževičiūtė.

„Norėčiau akcentuoti, kad kiekvienas mūsų klientas asmeniškai prisideda prie šio projekto įgyvendinimo. Tad didžiausia padėka turėtų būti skirta jiems. Ačiū“, – sakė turą remiančios bendrovės „Smscredit.lt“ generalinis direktorius Gediminas Velička.

Registracija į turą „3 už Lietuvą“ informacinio partnerio DELFI portale prasideda šiandien.

 Pranešimas žiniasklaidai

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti