• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Ernestas Mankauskas: „Smagu, kai metimai krenta į krepšį“

IMGP6570

kvitrina.com

Po rungtynių su „Rytu“ prieniškis Ernestas Mankauskas pasakė, jog jam smagu, kad pirmą kartą išėjęs į aikštelę pataikė metimus. Anot jo, tai davė pasitikėjimo, todėl ir antrasis išėjimas buvo sėkmingas. Tiesa, kai būna aikštelėje, jis negirdi nei sirgalių ovacijų, nei palaikymo žodžių. Bet, jei sirgaliai taip vertina jo žaidimą, tai labai smagu. 

Ernestas, būdamas ketvirtoje klasėje, su draugais atėjo pažiūrėti krepšinio treniruočių ir užsikabino. Jis pradėjo lankyti Ričardo Maceinos grupę, o vėliau Manto Jančiausko, treniravusio vyresnius berniukus. Nuo pirmos iki 11 klasės jis mokėsi „Ąžuolo“ progimnazijoje ir „Žiburio“ gimnazijoje. Mokslus baigė Kaune, o krepšinio treniruotes lankė KM „Aisčiai“. 2016 metais pradėjo atstovauti Prienų komandai, kuri rungtyniavo RKL. 

Prieš keletą metų Ernestas buvo registruotas ir LKL ekipoje, bet dažniausiai sėdėjo ant atsarginių suolo. Visgi treniruotės su patyrusiais krepšininkais duodavo naudos, nes Ernestas RKL komandoje buvo lyderis. Ar norėtų žaidėjas gauti daugiau žaidybinio laiko? Aišku, norėtų, bet, anot jo, tai priklauso ne tik nuo jo, bet ir trenerio sprendimų. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti