„Entuziazmas ir patirtis“ turnyre – Manto Šatrausko triumfas

IMGP9928Sausio 11 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vyko badmintono turnyro  „Entuziazmas ir patirtis“ III etapas.

Pasak turnyro organizatoriaus Rimo Lavrukaičio, varžybos vyko trijose pajėgumo grupėse (B,C,D) ir jose dalyvavo 61 badmintonininkas.

„B“ grupėje vienetų varžybas laimėjo balbieriškietis Mantas Šatraukas, kuris triumfavo ir dvejetų varžybose kartu su Antanu Mizgiriu.

Vienetų varžybose antras buvo Edvinas Jakubauskas, trečias – dar vienas Balbieriškio klubo atstovas Matas Kavaliauskas.

Dvejetų varžybose sidabro apdovanojimus iškovojo Joris Markūnas su Edvinu Jakubausku. Trečia buvo Donato Rumšio ir Mato Kavaliausko pora.

„C“ grupėje varžėsi vyrų, moterų ir mišrūs dvejetai.

Vyrų dvejetų varžybose nugalėjo Kęstučio Ramanausko ir Jovito Gatelio pora. Antrąją vietą užėmė Valentino Golubevo ir Aido Poderio duetas, trečias liko Ryčio Bucevičiaus ir Vido Venckaus dvejetas.

Moterų dvejetų varžybose geriausiai pasirodė Diana Vizgirdienė ir Neringa Šventeckienė. Nugalėtojos finale įveikė Dianos Nikitinos ir Aldonos Pikčilingienės porą. Aistės Kurapkaitės ir Jurgitos Venckūnienės dvejetas liko trečias.

Mišrių dvejetų varžybose triumfavo Valentino Golubevo ir Dianos Nikitinos duetas, kuris finale nugalėjo Sauliaus Žvinio ir Vidos Žvinienės porą. Bronzos apdovanojimus iškovojo Aido Poderio ir Aistės Kurapkaitės dvejetas.

IMGP0210„D“ grupėje varžėsi tik vyrų dvejetai ir joje nepralenkiamas buvo Stepono Januškos ir Virgilijaus Balaišos duetas. Tomo Triušinsko ir Eimanto Aliulio dvejetas liko antras, o trečiąją vietą iškovojo Sauliaus Žvinio ir Karolio Liepuonio pora.

Turnyro šeimininkai, Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovai, iškovojo 8 prizines vietas. Aukso apdovanojimus pelnė Mantas Šatrauskas (2), sidabro – Eimantas Aliulis (1), bronzos – Matas Kavaliauskas (2), Aistė Kurapkaitė (2), Rytis Bucevičius (1).

Turnyro atidarymo ceremonijos metu už badmintono populiarinimą ir nuveiktus darbus buvo pagerbtas Vitas Rymantas Sidaravičius, kuriam buvo įteikta Prienų rajono savivaldybės padėka bei turnyro organizatorių atminimo prizas.