•  

     

     

     

Eklektiškas interjeras jūsų namuose

baldai Vilniuje

Neįprastas, eklektiškas interjeras namuose pasižymi keleto stilių mišiniu ir suteikia laisvę vaizduotei. Šis interjeras puikiai tiks moderniems žmonėms, kurie nebijo eksperimentuoti ir būti išskirtiniais. Įsimintinas eklektiškas stilius namuose sukuria komfortišką ir išskirtinę atmosferą.

Kas yra eklektiškas interjeras?

Eklektiškas interjeras – tai kelių stilių, dažniausiai dviejų ar trijų mišinys. Jo pagrindas yra įprastas ir klasikinis, kurį galima derinti su išskirtiniais baldais. Taip pat galima naudoti natūralias medžiagas: medieną, akmenį, metalą ar stiklą, taip pat jas derinti kartu su dirbtinėmis medžiagomis. Žinoma, jei tik šios harmoningai dera su aplinka.

Priešingai nei kiti nauji stiliai, eklektiškas nepasižymi spalvų gausa. Paprastai sienos būna šviesios, o balduose ir dekore naudojami pasteliniai tonai. Šiame interjere vyrauja harmonija. Tai nėra eksperimentinis stilius. Jis remiasi jau esamais stiliais ir jų derinimu tarpusavyje.

Kokie baldai jame dera?

Kaip ir minėta, eklektika remiasi skirtingų stilių derinimu ir harmoningu jų panaudojimu. Šiame stiliuje baldai turi būti funkcionalūs, patogūs ir gražūs. Prabangų stalą galima derinti su šiuolaikiškais baldais ar rytietišku kilimu.

Proporcingumas ir elegancija – svarbiausi dalykai renkantis baldus. Derinkite senovinius daiktus su moderniais, o elegantiškus su paprastais. Skirkite laiko baldų paieškoms. Baldai Vilniuje padės įvertinti gaminių išvaizdą gyvai ir išsirinkti tinkamiausius jų derinius.

Kokios tinkamos tekstūros ir dekoro detalės?

Tekstilės gaminiai ir įvairios detalės padeda sukurti tam tikrą nuotaiką. Eklektikoje derinami natūralūs, paprasti ir geometrinius antspaudus turintys audiniai. Gyvumo savo butui suteiksite naudodami ryškias pagalves, margus užtiesalus, patrauklias užuolaidas ar masyvius kilimus.

Eklektiškas stilius pasižymi ryškiais dekoro elementais. Šio stiliaus būstas neįsivaizduojamas be tam tikrus istorinius laikotarpius ar šalis atspindinčių dekoracijų. Tai gali būti ir senovinės statulėlės ar vazos, ir išskirtiniai rytietiški žibintai.

Eklektika interjere – tai originalumas, stilius ir kūrybiškumas viename. Jei norite pabėgti nuo griežtų ir žinomų dizaino tendencijų, kurkite savitą ir jūsų asmenybę padėsiantį atskleisti stilių. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą, bandykite derinti įvairius jums patinkančius stilius tarpusavyje ir susikurkite išskirtinius namus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti