• prienuspauda

     

     

     

     

Edvino Šeškaus vedamas „Vytautas“ namuose pamokė „LSU-Atletą“

kvitrina.com

Rugsėjo 5 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai  žaidė su Kauno „LSU-Atleto“ komanda ir  užtikrintai iškovojo pergalę 52 taškų skirtumu (94:42).

Aikštelės šeimininkų gretose taškus pelnė visi 12 žaidėjų, o rezultatyviausias buvo Edvinas Šeškus, kuris į varžovų krepšį įmetė 20 taškų. 19 taškų pridėjo Tomas Delininkaitis, 10 – Mindaugas Kupšas.

Kauniečių gretose rezultatyviausias žaidėjas pelnė 8 taškus (S. Beniušis).

 

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „LSU-Atleto“ jaunimas. Po dviejų sužaistų minučių svečiai iš Kauno pirmavo 4:5. Toks žaidimo scenarijus nepatiko Virginijui Šeškui ir jis suskubo paimti minutės pertraukėlę. Po „Vytauto“ komandos stratego korekcijų aikštelės šeimininkai iškart ėmės darbo. Sauliaus Kulviečio tritaškis atrišo studentų krepšį ir „Vytautas“ pradėjo tolti. Kėliniui įpusėjus V. Šeškaus kariauna jau turėjo 7 taškų pranašumą, o pirmąjį kėlinį laimėjo 18 taškų skirtumu (30:12).

 

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ komanda supančiojo studentų puolimą gynybos gniaužtuose  ir leido į savo krepšį įmesti tik 7 taškus. Patys aikštelės šeimininkai puolime jautėsi laisvai ir po dviejų kėlinių jau turėjo 33 taškų persvarą (52:19).

Po didžiosios pertraukos žaidimo scenarijus nesikeitė. „Vytauto“ krepšininkai tęsė griežtą žaidimą gynyboje. Tiesa, kėlinio pradžioje „LSU-Atleto“ komanda sumažino skirtumą iki 30 taškų (54:24), bet po Tomo Dimšos šou „Vytauto“ persvara šoktelėjo iki 36 taškų (62:26). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų pranašumas siekė 40 taškų (71:31).

Ketvirtajame kėlinyje V. Šeškaus  auklėtiniai toliau užtikrintai tvarkėsi su studentais ir žingsnis po žingsnio didino savo persvarą, kuri pasibaigus rungtynėms pasiekė 52 taškus (94:42).

 

„Vytautas“ – „LSU  -Atletas“ 94:42 (30:12, 22:7, 19:12, 23:11)

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti