Edvino Šeškaus 24 taškai neišgelbėjo „Vytauto“ nuo pralaimėjimo

Gruodžio 22 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai nesugebėjo savo aikštelėje BBL čempionato rungtynėse įveikti „Šiaulių“ komandos. Virginijaus Šeškaus krepšininkai pralaimėjo rungtynes šešių taškų skirtumu 82:88 (26:21, 18:25, 22:27, 16:15).

„Vytauto“ gretose sužibėjo Edvinas Šeškus. Jo sąskaitoje 24 taškai. 16 taškų pelnė Regimantas Miniotas, 13 – Justas Sinica, 12 – Martynas Linkevičius, 10 – Tomas Dimša.

BBL „Vytautas“ – „Šiauliai“ 82:88 (26:21, 18:25, 22:27, 16:15)

Sėkmingai pradėję rungtynes (8:2), aikštelės šeimininkai neišlaikė tempo ir leido varžovams  pirmajame kėlinyje du kartus sumažinti skirtumą iki vieno taško (13:12, 20:19). Tiesa, po pirmojo kėlinio „Vytautas“ turėjo 5 taškų persvarą (26:21).

Deja, bet antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pradangino ir turėtą pranašumą. Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 4 min. jau pirmavo svečiai iš „Šiaulių“ (37:39). Tiesa, „Vytautui“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (42:41), bet po dviejų kėlinių Prienų-Birštono komanda turėjo 2 taškų deficitą (44:46).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Vytauto“ krepšininkai spurtavo ir kėliniui įpusėjus turėjo 7 taškų pranašumą (60:53). Deja, antroje kėlinio pusėje Virginijaus Šeškaus komanda subyrėjo ir leido svečiams po trijų kėlinių pirmauti 7 taškais (66:73).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ komanda tritaškiais sumažino skirtumą iki vieno taško (75:76). Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min., esant rezultatui 80:83, aikštelės šeimininkų strategas uždirbo techninę pražangą ir „Šiauliai“ padidino savo persvarą iki 6 taškų (80:86).  Per likusį laiką „Vytautas“ turėjo ne vieną progą sumažinti skirtumą, bet metimai skriejo pro šalį.

Rungtynės pralaimėtos rezultatu 82:88.