Edvinas Šeškus įsismagino – į Irako krepšį įmetė 50 taškų

Gelbėkit vaikus

5j40xkwf.cak

kvitrina.com

Lietuvos komanda baigė savo pasirodymą „Jones Cup“ turnyre su aukštai pakelta galva.  Lietuviai laimėjo 8 rungtynes, vienas pralaimėjo ir tapo turnyro nugalėtojais. Komandoje žaidė Prienų-Birštono „Vytauto“ žaidėjai Martynas Linkevičius ir Domantas Šeškus bei prieniškis Edvinas Šeškus. Komandos trenerių štabe dirbo ir „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus.

Paskutines dvejas rungtynes Lietuvos komanda žaidė su Kinijos (White) ir Irako komandomis. Kinijos komanda buvo įveikta 12 taškų skirtumu (85:73), nors po pirmojo kėlinio lietuviai turėjo 5 taškų deficitą (19:24). Rungtynės klostėsi labai sunkiai, ir po trijų kėlinių Lietuvos krepšininkai turėjo tik 2 taškų persvarą (62:60). Tiesa, viskas išsisprendė ketvirtajame kėlinyje, kurį lietuviai laimėjo 10 taškų skirtumu.  Edvinas Šeškus pelnė 16 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Martynas Linkevičius pridėjo 13 taškų bei atkovojo 6 kamuolius. Domanto Šeškaus sąskaitoje 10 taškų.

Paskutinėse turnyro rungtynėse ryškiai suspindėjo Edvino Šeškaus žvaigždė. Prieniškis į Irako komandos krepšį įmetė net 50 taškų (8/13 tritaškiai, 13/16 dvitaškiai), o lietuviai įveikė varžovus 16 taškų skirtumu (99:83).  Edvinas pasistengė ir už brolį, kuris šiose rungtynėse taip pat pasiekė rekordą – nepelnė ne vieno taško: pro šalį praskriejo du dvitaškiai ir trys tritaškiai. Martynas Linkevičius taip pat kovojo kaip „tigras“ – pelnė 5 taškus, atkovojo 12 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti