Dvylika metų gimnazijoje – lyg dvylika laikrodžio dūžių

G29A2366

Gegužės 25 d. nuskambėjo paskutinis skambutis XXII Birštono gimnazijos abiturientų laidai. Kokie buvo tie dvylika mokyklinių metų?

Jie priminė dvylika laikrodžio dūžių. Kiekvienas dūžis – metai. Dvylika dūžių – ir mažas vaikas virto suaugusiu žmogumi. Kaip jis augo, mokėsi, kas jam rūpėjo, apie tai ir buvo šventinis renginys aktų salėje. Tarp dviejų gretimų sekundžių gali tilpti tiek daug: gražiausios akimirkos, atradimai, klaidos ir nusivylimai.

Salėje šventės „kaltininkams“ nuskambėjo Birštono gimnazijos direktoriaus A. Urbanavičiaus, Birštono savivaldybės  administracijos direktoriaus V. V. Revucko bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos A. Žiūraitienės mintys. Vyresniųjų draugų pasveikinti atskubėjo ir mokinių parlamento atstovai.

Abiturientai jaudinosi, kai kurie ir ašarą nubraukė. Žinoma, juos sugraudino ir paskutinė auklėtojų pamoka, ir pirmokų pamokėlė, ir iškilmingas palaiminimas šv. A. Paduviečio bažnyčioje, ir skardžiai nuaidėjęs skambutis mažo pirmokėlio rankose, ir mokyklos bendruomenė, pasitinkanti grįžtančius iš bažnyčios. Manau, kad visi šiek tiek nerimavo, kas laukia, ar pavyks susidoroti su artėjančiais egzaminais, teisingai pasirinkti ateities kelią. Mums, jų mokytojams, norisi labai nuoširdžiai palinkėti sėkmės. Žinome, suklysti – nebaisu, svarbiausia – pripažinti klaidas ir stengtis jas ištaisyti. To ir linkime visiems 52 Birštono gimnazijos abiturientams.

 

Birštono gimnazijos pranešimas spaudai

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti