•  

   

   

   

Dviračių takas, pradingstantis beržynėlyje

IMGP7452Daugelis krašto dviratininkų ir ne tik džiaugiasi, kad Birštono savivaldybėje sparčiai plečiasi dviračių takų trasos.

Džiūgauja dėl kaimynų sugebėjimų įgyvendinti projektus ir prieniškiai. Netrukus kurortas bus pasiekiamas ne tik Žvėrinčiaus mišku, bet ir dviračių taku palei kelią Prienai – Birštonas.Takas jau asfaltuojamas.

Ir vis tik dauguma žmonių nesupranta, kodėl takas veda į NIEKUR – stabteli prie beržynėlio ir… viskas. Į šį pastebėjimą Birštono savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Pranas Cvilikas reagavo ramiai ir pasakė, jog atkarpa nuo posūkio į kapines iki minimos vietos – tai atliktas darbas į ateitį. Tačiau kai kurie specialistai yra įsitikinę, jog dviračių tako nutiesimas į NIEKUR, panašesnis į užsakovo ir projektuotojų klaidą.

Birštono koridoriuose kalbama ir apie tai, jog projektuojant šią tako atkrpąą buvo dedama daug vilčių, kad kaimynai iš Prienų prisidės ir pratęs taką toliau. Deja, tačiau taip neatsitiko.

Tiesa, jau dabar kalbama, kad rekonstruojant kelio Vilnius – Marijampolė atkarpą nuo Beržų alėjos iki F. Martišiaus gatvės Prienuose pabaigos, gali būti išspręstas klausimas ir su dviračių taku.

Primename, jog šioje kelio atkarpoje jau buvo skaudžių nelaimingų atsitikimų su dviratininkais.

Jonas Kavaliauskas

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Antanas is Prienu

  Smagu vaziuoti per Zverinciu i Birstona ir atgal,bet toliau–nuo tilto per Prienus–ekstrymas.Nejaugi musu savivaldybes galvos yra dviratininkai-akrobatai ir sugiaba pervaziuoti per Prienus,o ypac Kauno gatves dviraciu taku. Kas tada buvo meras ir adm.direktorius kai si taka tiese–butinai pakviesiu pervaziuoti per Prienus dviraciu ,kad parodytu savo sugebejimus vaziuoti dviraciu.Bet–ka issirenkam -ta ir turim–kai as tik pagalvoju apie musu sav.valdzia –tai toks siutas suima kad net apibudinti negaliu.

  Atsakyti
 2. Kieno beržynėlis?

  Birštono iniciatyva sveikintina,tačiau pasakius A ,reikia pasakyti ir B.
  Akivaizdžiai matosi,kad Prienų gaunama ES parama investuojama kažkur kitur,ne taip kaip Birštone.
  O norėtųsi,kad ir Prienai neatsiliktų,nes miestelis potencialo turi.
  Todėl bent jau dviračių takus galėtų vystyti,aktyviau rūpintis ES parama ir panašiai – jungtis su Birštonu būtų išsigelbėjimas Prienams !
  Ir Prienai taptų stotele tarp Kauno ir Birštono!:)
  Tuo labiau,kad teko girdėti apie dviračių taką Prienai-Kaunas šalia numatomo rekonstruoti kelio per Išlaužą (smagu,jei tai tiesa).

  Žinoma,naujo tako atkarpa nuo posūkio (kapinių) link Prienų yra sveikintina.
  Tačiau beržynėlis ir net keli namai prie Beržyno gatvėje (Šilo/Beržyno sankirta) priklauso Birštono savivaldybei …
  Tai kodėl negalima buvo tako užbaigti ties Prienų savivaldybės riba ?
  TAI KAP ČIA YYYR…:)
  Kažkas kažkur su kažkuo nesutaria ar nesišneka?
  Tai tau kaimyyyynai…:)

  Tada gal ir Prienai greičiau prisijuntų,o į magistralinio kelio zoną lįsti savivaldybei nevalia…

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti