Dviejų Prienų krašto trenerių dvikova baigėsi patyrusio stratego pergale

IMGP7548

Spalio 7 d. Prienų arenoje vyko Prienų „Labas GAS“ ir Jonavos „CBet“ komandų KMT rungtynės, kuriose vienas prieš kitą stojo du mūsų krašto strategai – patyręs Virginijus Šeškus ir jo jaunas kolega Marius Leonavičius. Rungtynės pavyko ir jų dinamika buvo aukščiausio lygio. Jei pirmajame kėlinyje Jonavos komanda šiek tiek buvo geresnė, tai kituose kova vyko dėl kiekvieno kamuolio ir kiekvieno aikštelės centimetro.

Deja, Mariui Leonavičiui nepavyko įveikti patyrusio Virginijaus Šeškaus, bet trenerių strategijų kova buvo akivaizdi. Šį kartą sėkmė lydėjo Prienų krepšinio korifėjų (81:85).

IMGP7612

KMT „Labas GAS“ – „CBet“  81:85 (22:27, 23:16, 17:20, 19:22)

Prienų komandai Juwan Durham pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių. Igno Sargiūno sąskaitoje 17 taškų, Rapolo Ivanausko ir Isiah Umipig (6 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos) – po 15.

Prieniškis Edvinas Šeškus į Prienų komandos krepšį įmetė 17 taškų.

Po sėkmingo pirmo metimo – prarasta iniciatyva

Rapolas Ivanauskas pelno pirmuosius taškus (2:0), bet „CBet“ atsako tritaškiu (2:3). Juwan Durham susitvarko varžovų baudos aikštelėje (4:3). Jonavos komanda pelno dvitaškį, į kurį taikliu metimu atsako Ignas Sargiūnas (6:5). Ir tada „Labas GAS“ komandos žaidimas pradėjo strigti. Jonavos komanda įgijo 4 taškų persvarą (6:10). Dar po vieno tritaškio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo 5 taškais (10:15). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. „CBet“ turėjo 7 taškų pranašumą (13:20). „Labas GAS“ komandai laikytis žaidime padėjo Isiah Umipig ir Rapolo Ivanausko taškai. Po Giedriaus Bergaudo ir Igno Sargiūno taškų komandas skyrė tik 3 taškai (17;20). Deja, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir po pirmojo kėlinio „Labas GAS“ turėjo 5 taškų deficitą (22:27).

IMGP8191

Antrajame kėlinyje grąžinta iniciatyva

Antrojo kėlinio pradžioje Jonavos komanda padidino savo persvarą iki 7 taškų (22:29). Tiesa, kėliniui įpusėjus Juwan Durham, Rapolo Ivanausko ir Igno Sargiūno pastangomis pavyko pristabdyti „CBet“ spurtą (30:34). „Labas GAS“ įžaidėjas Isiah Umipig prabilo tritaškiais ir Prienų komanda išsiveržė į priekį (40:38). Igno Sargiūno penki iš eilės pelnyti taškai padėjo komandai įgyti septynių taškų pranašumą (45:38). Deja, kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių „Labas GAS“ pirmavo 2 taškų skirtumu (45:43).

Po didžiosios pertraukos patyręs strategas įveikė jauną trenerį

Trečiajame  kėlinyje rezultatas keitėsi  lyg svarstyklės. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Daugiau kaip dviejų taškų pranašumo neturėjo nei vieni. Visgi po trijų kėlinių vieno taško pranašumą išsaugojo „CBet“ krepšininkai (62:63).

IMGP8080

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko dėl kiekvieno kamuolio. Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. Prienų komanda turėjo 4 taškų persvarą (78:74). Deja, klaidos puolime leido Jonavos krepšininkams perimti iniciatyvą (78:81).

IMGP7628

„Labas GAS“ jaunimas kovėsi iki pabaigos. Juwan Durham sumažino skirtumą iki vieno taško (80:81). Bet daugiau šiose rungtynėse Mariaus Leonavičiaus auklėtiniams nieko nepavyko pasiekti ir Virginijaus Šeškaus kariauna šventė pergalę (81:85).