• Baneris_Krasto vitrina_LVSO_Birstonas_560x200

Dvidešimt aštuonios padarytos klaidos neleido Lietuvos rinktinei perlipti ketvirtfinalio barjero

karolis

kvitrina.com

Rugpjūčio 4 d. Karolio Abramavičiaus vadovaujama Lietuvos rinktinė po permainingos kovos rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti turkų pranašumą (61:64). Be jokios abejonės, pralaimėjimą lėmė klaidos. Lietuviai suklydo 28 kartus. Deja, bet dauguma klaidų buvo vaikiškos.

Lietuviai prastai pradėjo rungtynes (2:1), bet iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti skirtumą iki vieno (11:12) taško. Deja, po jo komanda turėjo 5 taškų deficitą (17:22). Antrajame kėlinyje, kuris buvo labai nerezultatyvus (10:10), situacija nepasikeitė ir komandos išėjo į didžiąją pertrauką esant 27:32 Turkijos komandos naudai. Trečiajame kėlinyje K. Abramavičiaus auklėtiniams pavyko ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir įgyti penkių taškų pranašumą (48:43), o po trijų kėlinių pirmauti trijų taškų skirtumu (48:45). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Lietuvos komanda padidino savo persvarą iki 7 taškų (54:47). Deja, išlaikyti pranašumo nepavyko. Likus iki rungtynių pabaigos apie minutei Turkijos komanda išėjo į priekį (57:59). Karolio Abramavičiaus paimta minutės pertraukėlė ir pataikytas tritaškis suteikė vilčių (60:59). Bet fortūna šį kartą atsuko Lietuvos komandai nugarą. Turkai geriau sužaidė per likusią minutę ir iškovojo pergalę (61:64).
Lietuvos rinktinė neatlaikė įtampos, per dažnai klydo, nors ir laimėjo kovą po krepšiais. Puolimas buvo per daug statiškas, lyderiai pavargo, o ir sėkmė kažkur pabėgo. Dabar lietuviai kovos dėl 5-8 vietos, nors galėjo būti ir pirmajame ketvertuke.

 

Taip pat skaitykite