Dvi prastos atkarpos nubraukė visas pastangas nutraukti pralaimėjimų seriją

IMGP5617

Gruodžio 16 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.LT-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su VDU komanda. Beveik visą mačą vyko apylygė kova ir svečiai iš Prienų neleisdavo aikštelės šeimininkams įgyti lemiamo pranašumo.

Deja, trečiojo kėlinio pabaigoje įvyko persilaužimas. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai leido varžovams „pabėgti“, pralaimėdami trijų minučių atkarpą 2:9 (46:54). Ketvirtajame kėlinyje kritimo „duobė“ tik gilėjo ir likus iki rungtynių pabaigos apie 3,5 minutėms komandas jau skyrė 17 taškų (56:73). Ir tada prieniškiai pabudo, prasidėjo Edo Valentos šou. „Labas GAS-KKSC“ gynėjas pelnė 10 taškų, dar du pridėjo Osvaldas Mačernis ir dviženklis atsilikimas sumažėjo iki 7 taškų (68:75). Gera atkarpa mačo pabaigoje neišgelbėjo komandos nuo eilinio pralaimėjimo.

Šiose rungtynėse pasitikėjimą savimi atgavo Edas Valenta, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius. Jam gerai talkino Nojus Lebskas (13 taškų, 10 atkovotų kamuolių). Osvaldo Mačernio sąskaitoje 10 taškų.

VDU – Prienų „Labas GAS-KKSC“ 75:68 (13:10, 17:13, 24:19, 21:22).