Dvi KKSC-2001 futbolininkų pergalės savo aikštėje

Gelbėkit vaikus

Gegužės 22 d. Prienuose, Paprienės stadione vyko LVJFA Kauno regiono futbolo čempionato vienas iš etapų, kuriame žaidė Marijampolės, Kauno, Jonavos, Kėdainių, Alytaus ir Prienų komandos.

Prienų KKSC trenerio Gintaro Budriko auklėtiniai pirmose varžybose susitiko su Jonavos KKSC bendraamžiais. Rungtynių pradžia prieniškiams nieko gero nežadėjo, nes po pirmojo kėlinio varžovai pirmavo net 0:2. Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti rungtynes. Pirmąjį įvartį į varžovų vartus įmušė Simonas Kovalenko (1:2). Vėliau atėjo laikas pasižymėti Aivarui Zagurskui, kuris rezultatą išlygino (2:2) ir išplėšė pergalę savo komandai (3:2).

Antrose turo rungtynėse KKSC-2001 komandos varžovais buvo Kauno FM „Fortūnos“ futbolininkai. Jose G. Budriko auklėtiniai pasirodė puikiai: pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0, o įvarčius pelnė Simonas Kovalenko ir Džiugas Kandrotas. Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai rezultatą sušvelnino (2:1), bet aikštelės šeimininkai neleido varžovams įsibėgėti. Lukas Valukonis gražiu smūgiu skirtumą padidino iki dviejų įvarčių (3:1), o tašką rungtynėse padėjo Simonas Kovalenko, kuris, pelnydamas antrąjį įvartį šiose rungtynėse, užtvirtino komandos pergalę rezultatu 4:1.

Pasak KKSC-2001 komandos trenerio, antrame ture jo auklėtiniai laimėjo trejas rungtynes iš keturių: nugalėta Druskininkų SC komanda (6:2) ir patirtas pralaimėjimas nuo Marijampolės FC „Sūduvos“ komandos (4:1). Tiesa, po pirmojo kėlinio rezultatu 0:1 pirmavo prieniškiai.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti