•  

     

     

     

     

Dvi „CBet“ pergalės iš eilės – žingsniai link tobulėjimo ar sėkmės istorijos?

IMGP1274

Karolis Urba

Prienų „CBet“ strategas po pergalės prieš „Lietkabelį“ savo auklėtinių pasiekimą įvertino, kaip sėkmės visumą ir pasitikėjimo savimi ugdymą.

Prienų komanda Naujuosius metus pradėjo dviem pergalėm. Tiesa, jei rungtynėse su „Nevėžiu“ žaidybiniai kalneliai buvo labai pavojingi ir tik didelėmis pastangomis pavyko išplėšti pergalę, tai dvikovoje su „Lietkabeliu“ „CBet“ krepšininkai stebino ko ne visas rungtynes. Pirmiausiai, buvo išvengta katastrofiškų žaidybinių duobių. Antra, buvo labai branginamas kamuolys. Gynyba stebino savo mobilumu, o 5 blokai parodė, kad žaidėjai vis geriau supranta žaidimo prasmę.

Mantas Šernius

Mantas Šernius

Mes jau pripratome prie komandos greitų atakų. Bet šiose rungtynėse pamatėme ir naują tendenciją – žaidėjai pradeda mokytis neskubėti ir užbaigti atakas paskutinėmis sekundėmis.

Žiūrėti rungtynes su „Lietkabeliu“ buvo smagu. Nors keletą kartų nepavyko išvengti varžovų „spąstų“, bet „tvirtovė“ buvo apsaugota. „Lietkabelis“ turėjo progą pirmauti tik pirmojo kėlinio pirmoje pusėje. Antroje jo pusėje perimta iniciatyva buvo išlaikyta iki rungtynių pabaigos. Sveikintina, jog žaidėjai, turėdami progas mesti, tai ir darė.

Šios dvi pergalės parodė, kad net ir praradusi lyderį Regimantą Miniotą, komanda gali susitelkti, kiti žaidėjai, gavę galimybę pasireikšti, stengiasi tai įrodyti.

IMGP9421

Tarp tokių žaidėjų – Einaras Tubutis ir Simas Jarumbauskas.

Justinas Jogminas

Justinas Jogminas

Deja, gaila, bet pasitikėjimo savimi vis dar neatgauna Justinas Jogminas. Ir tuo jis panašus į Regimantą Miniotą, kuris tapo lyderiu patikėjęs savimi. Manau, ir Justinas greitu laiku aikštelėje bus drąsesnis.

Ar bus pratęsta sėkmės istorija, pamatysime jau šeštadienį, kai „CBet“ vėl priims savo aikštelėje „Lietkabelį“. Prienų komandos strategas teisus sakydamas, jog Panevėžio komanda šeštadienį bus kita ir padarys viską, kad nugalėtų. Bet mums norėtųsi, kad Prienų komandos žaidėjai išeitų į aikštelę dar su didesniu noru įrodyti, jog trečiadienio pergalė nebuvo atsitiktinumas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti