„Dvariuko-Sava Ranga“ dominavimas baigėsi

Gelbėkit vaikus

IMGP5483

kvitrina.com

Sausio 5 d. vykusiame 6-ajame Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių ture pirmąjį pralaimėjimą patyrė pirmenybių lyderis – „Dvariukas-Sava Ranga“ komanda. Jie beviltiškai pralaimėjo PMVD krepšininkams (68:94). Jau po pirmojo kėlinio „Dvariuko-Sava Ranga“ vyrai buvo pasiųsti į nokautą (14:32), po kurio taip ir negrįžo į žaidimą.

Vargo ir kitas pirmenybių lyderis „Tango Pizza-Stadionas“ komanda, tik ketvirtajame kėlinyje sugebėjusi palaužti „Pakuonio“ krepšininkus (79:76). Po trijų kėlinių 8 taškais (56:64) pirmavo pakuoniškiai.

Birštono „Versmės“ krepšininkai po pirmojo kėlinio įgijo 24 taškų persvarą rungtynėse su KKSC komanda (34:10). Ir nors po dviejų kėlinių šis skirtumas dar padidėjo, trečiajame kėlinyje KKSC jaunimas privertė varžovus pasinervinti. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 13 taškų (78:65). Visgi ketvirtajame kėlinyje „Versmės“ komanda susigrąžino iniciatyvą ir rungtynes laimėjo 22 taškų skirtumu (102:90).

Po trijų iš eilės pergalių suklupo „Stakliškių“ krepšininkai, kurie trijų taškų skirtumu turėjo pripažinti „Pušynės“ komandos pranašumą (65:68). Rungtynės buvo įtemptos, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Pirmąjį kėlinį sėkmingai sužaidė „Pušynė“, antrajame – „Stakliškės“, trečiojo kėlinio pabaigoje buvo lygiosios (49:49). Tik ketvirtajame kėlinyje „Pušynės“ komanda sugebėjo įgyti minimalų pranašumą ir laimėti rungtynes.

Įtemptas buvo „Ringio“ ir „Amberio“ komandų susitikimas. „Ringio“ krepšininkai rungtynes pradėjo geriau (22:15), bet antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Amberio“ komanda (39:44).

Po didžiosios pertraukos „Amberis“ išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo 10 taškų persvarą (57:67). Tiesa, „Ringis“ bandė pakeisti situaciją ketvirtajame kėlinyje ir jį laimėjo (19:16), bet rungtynių išgelbėti nesugebėjo (76:83).

Pirmenybių autsaideris „Jieznas“ nors ir bandė  rimčiau pasipriešinti „Šilavoto“ komandai, bet vėl pralaimėjo (48:66) ir toliau su KKSC jaunimu lieka turnyrinės lentelės apačioje.

Po šešių turų keturios komandos surinko po 11 taškų („Dvariukas-Sava Ranga“, „Tango Pizza-Stadionas“, „Versmė“, PMVD). Penktoje vietoje yra „Pušynė“ (10 taškų). „Amberis“ ir „Stakliškės“ turi po 9 taškus, „Pakuonis“ ir „Šilavotas“ – po 8. „Ringio“ krepšininkai su 7 taškais yra dešimti. 11-12 vietomis dalinasi „Jiezno“ ir KKSC komandos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti