Draugiškose paplūdimio futbolo rungtynėse Prienuose – lietuvių pergalė

IMGP9859

Birželio 21 d. Prienų KKSC paplūdimio futbolo aikštyne Lietuvos rinktinė žaidė draugiškas rungtynes su Latvijos komanda. Deja, stebėti kaimyninių šalių varžybas susirinko tik žaidėjų draugai, pažįstamieji ir Prienų futbolo čempionato dalyviai, kurių varžybos prasidėjo iškart po tarptautinio mačo.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Latvijos. Vienos iš atakų metu kamuolys po pakartotinio smūgio atsidūrė Lietuvos komandos vartuose (0:1). Tiesa, po šio įvarčio lietuviai suaktyvino žaidimą, bet pirmajame kėlinyje išlyginti rezultato nepavyko.

Užtat antrajame kėlinyje Lietuvos komanda pelnė 3 įvarčius ir prieš lemiamą kėlinį įgijo dviejų įvarčių persvarą (3:1). Trečiajame kėlinyje krito dar 3 įvarčiai ir jie buvo pelnyti per vieną minutę. Pirmiausiai Latvijos rinktinė sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (3:2), lietuviai atsakė tokiu pat galingu smūgiu (4:2). Bet dar po vieno tolimo svečių smūgio kamuolys atsidūrė Lietuvos komandos vartuose (4:3). Per likusį laiką abiejų komandų vartininkai apgynė savo vartus.

Šeštadienį 14 val. abiejų valstybių rinktinės susitiks dar kartą.

IMGP9715

IMGP9719

Rungtynių statistika:

Lietuva 4:3 Latvija

Rungtynių teisėjai: Arūnas Dapkus ir Edgaras Bučinskas

Įvarčiai: Paulius Giedraitis (16 min.), Mantas Makutunovičius (22 ir 24 min.),  Viktor Bartosevič (28 min.); Dmitrijs Jakovlevs (7 ir 28 min.), Rinalds Zeps (28 min.)