Drama Prienuose baigėsi „CBet“ laimėjimu minimaliu skirtumu. M. Pacevičius ir E. Tubutis buvo vieni iš vedlių į pergalę

Balandžio 18 d. Prienų „CBet“ krepšininkai principinėje kovoje po pilnų dramatizmo rungtynių paskutinėmis sekundėmis sugebėjo apsaugoti savo krepšį ir įveikė „Šiaulių“ komandą minimaliu skirtumu (90:89).

Prienų komanda galingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio įgijo 11 taškų persvarą (30:180. Antrojo kėlinio pradžioje „CBet“ pirmavo 16 taškų (38:32). Deja, vėliau situacija pradėjo keistis ne aikštelės šeimininkų naudai. Tiesa, Manto Šerniaus auklėtiniai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir neleido varžovams pasismaginti. Ir nors persvara ištirpo, Prienų vyrukai išlaikydavo minimalų pranašumą (46:41, 69:68). Ketvirtajame kėlinyje du kartus Manto Šerniaus kariauna grįžo į žaidimą (81:85, 84:87) ir likus iki rungtynių pabaigos apie 48 sek. įgijo 3 taškų persvarą (90:87), iš kurios liko tik vienas, bet pergalingas taškas (90:89).

Šiose rungtynėse vėl buvo lyg nesavas pagrindinis komandos įžaidėjas Emmanuel Lecomte. Tiesa, jis pelnė 8 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet šiandien pirmaisiais smuikais grojo Mindaugas Sušinskas (20 taškų, 8 atkovoti kamuoliai), Martynas Pacevičius, kuris sužaidė labai geras rungtynes (16 taškų, 7 atkovoti kamuoliai) , Einaras Tubutis (15 taškų), Dominykas Domarkas (11 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai).

Mantas Šernius rungtynių pabaigoje išėmė „Manu“ ir komandos vadovavimą perdavė Dominykui Domarkui bei Ignui Sargiūnui ir tai pasiteisino.

LKL „CBet“- „Šiauliai“  90:89 (30:18, 16:23, 23:27, 21:21)

Pirmuosius taškus šiame principiniame mače pelnė svečiai (0:2). Prienų komandos centras Egidijus Dimša atsakė tolimu metimu (3;2). „Šiauliai“ surengė sėkmingą ataką (3:6). Einaras Tubutis drąsiai paleido tritaškį ir bingo (6:6). Varžovai  stabdo E. Dimšą ir jis realizuoja abu baudos metimus (8:9). Einaras Tubutis „kala“ dvitaškį (10:9). Svečiai pelno tritaškį (10:12). Ir tada aikštelės šeimininkai spurtavo 13:0. Mindaugas Sušinskas lygina rezultatą, E. Tubutis įsmeigė tritaškį, o M. Sušinskas ir Martynas Pacevičius padidina persvarą iki 11 taškų (23:12). Po „Manu“ tritaškio ir  M. Pacevičiaus dvitaškio „CBet“ įgijo 14 taškų pranašumą (28:14). Po pirmojo kėlinio Manto Šerniaus auklėtiniai pirmavo 12 taškų skirtumu (30:18).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po Simo Jarumbausko dvitaškio padidino savo persvarą iki 16 taškų (38:22). 16 taškų persvara buvo ir po Tom Digbeu taškų (40:24). „Šiauliai“ paėmė minutės pertraukėlę ir po jos sumažino skirtumą iki 9 taškų (42:33). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. švieslentė vis dar rodė „CBet“ komandos 11 taškų (46:35) persvarą. Deja, per likusį laiką aikštelės šeimininkų metimai skriejo pro šalį ir varžovai sumažino Prienų komandos persvarą iki 5 taškų (46:41).

IMGP0520

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai sumažino Prienų komandos persvarą iki vieno taško (49:48). Paskui ilgą laiką aikštelės šeimininkai išlaikydavo minimalų pranašumą (54:51, 60:58). Bet, likus iki kėlinio pabaigos apie 4,5 min., „Šiauliai“ persvėrė rezultatą savo naudai (60:61). Tiesa, ne ilgai. Dominykas Domarkas ir M. Pacevičius sugrąžino lyderystę Prienams (65:61). Svečiai rezultatą išlygino (65:65), bet po trijų kėlinių „CBet“ išsaugojo vieno taško persvarą (69:68).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje E. Dimša ir T. Digbeu padidina aikštelės šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (72:68). Bet išlaikyti iniciatyvą savo rankose pavykdavo vis sunkiau. Ne vieną kartą rezultatas buvo lygus (72:72, 75:75, 77:77), bet kėliniui įpusėjus „Šiauliai“ jau turėjo 3 taškų pranašumą (79:82). Dar po vienos atakos komandas skyrė 4 taškai (81:85). Einaras Tubutis pataiko tritaškį (84:85). „Šiauliai“ ima minutės pertraukėlę ir likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. vėl susigrąžina trijų taškų persvarą (84:87). Igno Sargiūno prasiveržimas baigėsi 2 taškais (86:87). „Šiauliai“ vėl ima minutės pertraukėlę. „CBet“ ataka baigėsi dviem Mindaugo Sušinsko taškais (88:87). Svečiai klysta atakoje, o Dominykas Domarkas didina Prienų persvarą iki 3 taškų (90:87). „Šiauliai“ dar kartą susirenka pasitarti. Po pertraukos du taškai atsidūrė Prienų krepšyje (90:89). Manto Šerniaus auklėtiniai klysta atakoje ir palieka svečiams 17 sek. sutvarkyti reikalus. Bet „CBet“ vyrukai apsigina ir švenčia pergalę (90:89).