Drama Kuršėnuose. „Labas GAS-KKSC“, 37 min. kontroliavęs rungtynes, išleido pergalę iš rankų

IMGP3042

Gruodžio 3 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ komanda. Pirmojo kėlinio pradžioje prieniškiai leido aikštelės šeimininkams įgyti 8 taškų pranašumą (2:10), bet sugebėjo panaikinti atsilikimą ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį (28:24). Antrajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo 13 taškų persvarą (44:31).

Deja, išlaikyti dviženklį pranašumą iki kėlinio pabaigos nepavyko (47:42).

Trečiasis kėlinys buvo apylygis. Visgi, jo pabaigoje Prienų komanda sužaidė sėkmingai ir įgijo 10 taškų persvarą (71:61), o po trijų kėlinių pirmavo 8 taškais (74:66). Ketvirtajame kėlinyje 7 min. „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai kontroliavo rungtynes (90:86), bet kėlinio pabaiga buvo itin prasta. Aikštelės šeimininkai ne tik išlygino rezultatą (90:90), bet ir įgijo 4 taškų pranašumą (90:94). Tomas Stankevičius pataikė tritaškį (93:94).

Į varžovų dvitaškį Prienų komanda atsakė taikliais Arno Tilindės baudos metimais (95:96). Deja, į aikštelės šeimininkų taiklų dvitaškį (95:98) svečiai atsakyti neišgalėjo, o Kajus Okmanas sugebėjo gauti nesportinę pražangą. Kuršėnų krepšininkai realizavo baudos metimus (95:100). Prienų komanda dar kartą prasižengė. Varžovai pataikė vieną metimą (95:101), atkovojo kamuolį ir šventė pergalę.

Labas GAS-KKSC“ komanda į Kuršėnus atvyko aštuoniese, o žaidė septyniese ir, galima pasakyti, neblogai. Nojus Lebskas pelnė 21 tašką, 18 taškų įmetė Tomas Stankevičius, po 15 – Kajus Okmanas, Arnas Tilindė (11 atkovoti kamuoliai), 10 – Ernestas Mankauskas, po 8 – Adomas Stančikas ir Darius Kuzmickas.