Debiutiniame Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate Prienų komanda iškovojo 6-ąją vietą

0000009821_1200_800_withoutgrow

Liepos 28 d. Nidoje buvo sužaistas III finalinis Lietuvos paplūdimio čempionato turas.  Prienų futbolininkai, kurie jame pirmą kartą dalyvavo, iškovojo garbingą 6-ąją vietą.

0000009743_1200_800_withoutgrow

Čempionate dalyvavo 8 komandos. Turai vyko Prienuose, Kupiškyje ir Nidoje. Prienų komanda pirmajame ture jau pirmosiose rungtynėse vos nepateikė staigmenos, bet pirmaudami 3:2 prieš Vilniaus „Avelita“ nesugebėjo išlaikyti persvaros ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 3:4.

0000009761_1200_800_withoutgrow

Antrosiose rungtynėse buvo pralaimėta būsimiesiems čempionams „Igol“ komandai (0:6). II ture, kuris vyko Kupiškyje, Prienų futbolininkai baigė grupės rungtynes pergale rezultatu 5:4 prieš Vilniaus FCI komandą ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

0000009763_1200_800_withoutgrow

Po grupės varžybų paaiškėjo komandos, kurios pratęsė kovą dėl medalių, ir tos, kurios varžėsi dėl 5‒8 vietų. Prienų futbolininkai pateko į antrąją grupę ir pirmosiose varžybose 5:4 įveikė Mažeikių „Olimpą“.

0000009764_1200_800_withoutgrow

Likusios rungtynės buvo žaidžiamos Nidoje. Prieniškiai atidarė III turo varžybas ir lengvai susitvarkė su Vilniaus FCI komanda (6:1). Kovoje dėl penktosios vietos Prienų futbolininkai susitiko su Panevėžio „Baltijos“ komanda. Deja, rungtynių pradžioje prieniškiai praleido du įvarčius (0:2). Antrajame kėlinyje grįžo į žaidimą ir po dviejų kėlinių turėjo tik vieno įvarčio deficitą (2:3). Bet trečiajame kėlinyje varžovai buvo stipresni ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:6.

0000009799_1200_800_withoutgrow

Prienų komandos žaidėjas Aivaras Zagurskas pelnė 10 įvarčių ir buvo rezultatyviausias komandoje.