• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Daugiau nei pusę taškų tritaškiais pelnęs „SkyCop“ dar kartą įrodė savo pranašumą prieš „Dzūkiją

kvitrina.com

Sausio 13 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai po dinamiškų „Betsafe-LKL“ rungtynių su Alytaus „Dzūkija“ kėlė rankas į viršų ir šventė sunkią pergalę (85:72). Prieš rungtynes buvo aišku, jog komanda turės verstis be Maiko Bruesewitzo ir Arno Labucko. Pirmasis išvyksta į Rusijos klubą, o antrasis laukia šeimos pagausėjimo. Tiesa, pirmąsias savo rungtynes po traumos žaidė Mindaugas Lukauskis, kuris buvo rezultatyviausias komandoje ir lemiamais momentais svaidęs tritaškius. Iš viso Mindaugas pataikė 5 tolimus metimus iš šešių. Jam gerai talkino ir kiti komandos nariai. Po 12 taškų pelnė Žygimantas Janavičius bei broliai Lavrinovičiai, po 11 – Martynas Gecevičius ir Vytenis Lipkevičius. Komanda vėl buvo vieninga ir tikrai sugebėjo garbingai palydėti Maiką Bruesewitzą į kitą klubą. Arenoje susirinkę sirgaliai plojimais padėkojo žaidėjui už gerą žaidimą.

 „SkyCop“ – „Dzūkija“ 85:72 (24:10, 16:26, 17:15, 28:21)

IMGP6225

 

Rungtynių eiga

Principingų varžovų dvikova prasidėjo „Dzūkijos“ spurtu (0:4). Tik praėjus 2 min. nuo mačo pradžios „SkyCop“ pelnė pirmuosius taškus. Ir tai padarė į rikiuotę sugrįžęs Mindaugas Lukauskis (2:4). Iš Mindaugo estafetę perėmė Vytenis Lipkevčius ir Darjušas Lavrinovičius (7:4). Komandos apsikeitė taikliais metimais (9:6). Kėliniui įpusėjus pasikeitė „SkyCop“ komandos įžaidėjai. Į aikštelę vietoje Ovidijaus Varanausko žengė Žygimantas Janavičius.

Aikštelės šeimininkai surengė tolimų metimų lietų ir likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. „SkyCop“ persvara šoktelėjo iki 10 taškų (18:8). „Dzūkija“ paėmė minutės pertraukėlę. Bet jinai nepadėjo sustabdyti Prienų komandos puolimo ir po pirmojo kėlinio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo 14 taškų pranašumą (24:10).

Antrojo kėlinio pradžioje Žygimantas Janavičius pataikė tritaškį ir aikštelės šeimininkai padidino savo persvarą iki 17 taškų (27:10). Bet tada „Dzūkija“ surengė spurtą 12:0 ir iš „SkyCop“ persvaros teliko 5 taškai (27:22). Sustabdyti svečius pavyko praėjus 4 min. Darjušas Lavrinovičius pelnė dvitaškį, du taškus pridėjo Žygimantas Janavičius ir aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 9 taškų (31:22). Deja, išvystyti pabėgimo nepavyko. Nors nedaug likus iki kėlinio pabaigos Prienų komanda pirmavo 9 taškais (40:31), po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (40:36).

 

Trečiasis kėlinys prasidėjo Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškiu (42:36). Svečiai atsakė taikliu metimu (42:38). Tris minutes abi komandos negalėjo surasti kelių link varžovų krepšio. Pirmieji sausros atkarpą įveikė svečiai (42:40). Darjušas Lavrinovičius atsakė taikliais baudos metimais (44:40). „SkyCop“ strategas paėmė minutės pertraukėlę. Deja, bet tai nesustabdė „Dzūkijos“ ir likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (46:47). Tada varžovų krepšys atsirišo Prienų komandos tolimai artilerijai (Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius) ir po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai išsaugojo 6 taškų persvarą (57:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo gera gaida. Martynas Gecevičius įsūdė tritaškį (60:51). Bet „Dzūkijos“ komanda vėl grįžo į žaidimą (60:58). Mindaugas Lukauskis ėmėsi iniciatyvos ir po jo dviejų tolimų metimų komandas skyrė 6 taškai (68:62). Kėliniui įpusėjus vėl pasirodė nerimo ženklai (68:66).

Prieš tai prastai mėtęs Ovidijus Varanauskas pataikė tritaškį, po du taškus pridėjo Vytenis Lipkevičius ir Darjušas Lavrinovičius ir „SkyCop“ susigrąžino apčiuopiamesnę persvarą (76:69). Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. Mindaugo Lukauskio dar vienas taiklus tritaškis padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 9 taškų (79:70), o Darjušo Lavrinovičiaus taiklūs baudos metimai (81:70) faktiškai padėjo tašką šiose rungtynėse. „Dzūkijos“ bandymai ką nors pakeisti buvo bevaisiai ir „SkyCop“ laimėjo rungtynes rezultatu 85:72.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti