Daugiadienėse varžybose Vilniuje dalyvavo ir Prienų orientacininkai

Gegužės 4-6 d. Vilniaus apylinkėse vykusiose daugiadienėse orientavimosi sporto varžybose dalyvavo Prienų OSK „Šilas“ ir Prienų KKSC atstovai.

Geriausiai pasirodė OSK „Šilas“ orientacininkas Rokas Lipnickas, kuris bendroje trijų distancijų įskaitoje V 14 grupėje užėmė pirmąją vietą (1, 2, 6). Toje pačioje grupėje Prienų KKSC atstovas Pijus Deltuva buvo ketvirtas (7, 4, 4). Jo vyresnysis brolis Arnas Deltuva V 18 grupėje užėmė 5-tą vietą (13, 4, 10), o Rytis Danilevičius V 20 grupėje buvo ketvirtas (5, 4, 2).

Tarp keturiolikmečių mergaičių Deimantė Motiejūnaitė užėmė antrąją vietą (1, 2, 4). Toje pačioje amžiaus grupėje Akvilė Bartkevičiūtė buvo ketvirta (5, 4, 2), o Aurelija Vaičiukaitė – šešta (9, 3, 7).

M 18 grupėje trečiąją vietą iškovojo Julija Blažauskaitė (5, 8, 2), o Ieva Gurvičiūtė buvo šešta (9, 7, 5).

Gegužės 12 d. Aukštadvaryje vykusiame Vilniaus čempionate vidutinėje trasoje Prienų orientacininkai iškovojo tris prizines vietas. M 14 grupėje pirma buvo Deimantė Motiejūnaitė, Milda Radzivonaitė užėmė antrąją vietą M 18 grupėje. Algirdas Bartkevičius antras buvo V 18 grupėje. Aurelija Vaičiukaitė užėmė penktą vietą (M 14), Mantas Jakučionis – šeštą (V 14), Rytis Danilevičius – ketvirtą (V 20).

Gegužės 13 d. OSK „Šilas“ orientacininkai Robertas Marcinkevičius, Rimvydas Arlauskas ir Vytautas Kamarūnas estafetės varžybose užėmė 6-tą vietą.