Dar vienas „Labas GAS“ „riestainis“. Nesugebėta įveikti ir be keitimų žaidusio „CBet“

IMGP7559

Prienų „Labas GAS“ komanda toliau grimzta į pelkėtą „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės dugną. Lapkričio 20 d. Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai nesugebėjo įveikti praktiškai be pakeitimų žaidusios Jonavos „CBet“ komandos ir lieka be pergalių (0/10).
Po triuškinamo pralaimėjimo „Šiauliams“ „Labas GAS“ strategas sakė, jog į Jonavą važiuoja pirmosios pergalės, nes Virginijaus Šeškaus komandoje daug traumuotų žaidėjų. Bet jis labai apsiriko, nes jonaviškiai kovojo ir už draugus, o Prienų žaidėjai su savo skylėta gynyba stovėjo ir žiūrėjo, kaip varžovai smaginosi tritaškiais. Jonavos komanda 45 taškus surinko tolimais metimais ir tokia prieniškių „pagalba“ padėjo jiems iškovoti užtikrintą pergalę (93:77).

Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai vėl buvo „sunkūs“ ir netaiklūs. Pramesta iš po krepšio, klaidos, netikslūs perdavimai. Tai tik dalis iš prastų „Labas GAS“ sprendimų „puokštės“.
Nors Jonavos komandoje buvo prasta rotacija, bet prieniškių tikrojo spaudimo mes taip ir neišvydome. Tik individualiomis atskirų žaidėjų pastangomis jie rinko taškus, bet jie tikrai nebuvo pergalingi. Be jokios abejonės, aikštelėje buvo perlaikytas Juwan Durham (10 taškų), o sėkmingai kovojusiam Rokui Gadiliauskui (16 taškų, 9 atkovoti kamuoliai) buvo pašykštėta žaidybinio laiko.

Deja, bet ir naujasis įžaidėjas Stefan Peno, nors ir pataikė du tritaškius, aikštelėje atrodė pasimetęs. Komandinio susitelkimo ir žaidybinio pykčio komandai trūko nuo pat rungtynių pradžios.

Nors Jovan Kljajič pelnė 16 taškų, bet jis nemažai klydo (4 klaidos), šaudė pro šalį ir labai dažnai žaidė vienas.

Rapolas Ivanauskas pelnė 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Igno Sargiūno sąskaitoje – 10 taškų.

Jau pirmajame kėlinyje „Labas GAS“ komanda „susikrovė“ 15 taškų deficitą (5:20). Tiesa, antrajame kėlinyje jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (21:28). Bet šis blykstelėjimas buvo greitai užmirštas ir po dviejų kėlinių „Labas GAS“ atsilikinėjo 15 taškų skirtumu (33:48). Trečiajame kėlinyje Prienų komanda vėl buvo pasiųsta į nokdauną (35:58).

Tiesa, kėlinio pabaigoje nuotaikos pagerėjo, nes skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (51:64).

Kai ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas vėl skyrė tik 7 taškai (57:64), atrodė, jog „Labas GAS“ krepšininkai sugebės perlaužti rungtynių eigą, bet keturi iš eilės aikštelės šeimininkų tritaškiai galutinai paskandino Prienų komandą (57:76).

Visi bandymai grįžti į žaidimą liko neįgyvendinti ir „Labas GAS“ patyrė eilinį pralaimėjimą (77:93).