Dar vienas Gedimino Maceinos šou ir pergalė paskutinėmis rungtynių sekundėmis

IMGP0571

Po sudėtingų bei pergalingų namų rungtynių penktadienį, Prienų KKSC krepšininkai šeštadienį sužaidė ne mažiau intriguojantį mačą Kaune. Tiesa, šį kartą Pauliaus Ivanausko auklėtiniai rungtynes pradėjo labai susikaupę ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų persvarą (14:24). Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir sumažino taškų deficitą iki 3 taškų (21:24). Bet Prienų KKSC komanda nepalūžo ir po dviejų kėlinių susigrąžino dviženklį pranašumą (27:41).

IMGP0755

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis. KKA „Snaiperis“ komanda perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio pabaigoje iš svečių pranašumo liko tik 2 taškai (47:49). Tiesa, paskutinės kėlinio atakos priklausė prieniškiams, kurie po trijų kėlinių išsaugojo 6 taškų persvarą (47:53). Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo tikra kova dėl kiekvieno kamuolio. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (61:61). Atrodė, jog aikštelės šeimininkai perims iniciatyvą rungtynėse galutinai. Bet jų norams sutrukdė Prienų KKSC komandos lyderis Gediminas Maceina. Po jo keturių taškų ir Raimundo Gerbutavičiaus tritaškio prieniškiai įgijo 8 taškų persvarą (61:68). Bet KKA „Snaiperis“ krepšininkai nesiruošė atiduoti rungtynių ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki vieno taško (70:71). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 15 sek. Prienų komanda gavo teisę į baudos metimus. Gediminas Maceina pataikė tik vieną baudą (70:72). Kauniečiai turėjo šansą pakeisti rungtynių baigtį, bet du kartus buvo netikslūs. Finalinis švilpukas užfiksavo Prienų KKSC pergalę.

Prieniškiams 22 taškus pelnė Gediminas Maceina (10 atkovotų kamuolių). Ernestas Mankauskas prie pergalės prisidėjo 16 taškų, Rokas Marcinkevičius – 14 (9 atkovoti kamuoliai). Dešimt taškų Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje.