Dar viena „Olimpo“ pergalė, bet šį kartą prireikė nemažai pastangų

osvaldas 2

Lapkričio 21 d. Birštono SC „Olimpas“ Kaune žaidė jau trečiąsias išvykos rungtynes KKL „C“ lygoje. Šį kartą „Olimpo“ varžovais buvo TMPC-2 krepšininkai. Jei pirmose dvejose rungtynėse Birštono komanda jau nuo pradžios įgydavo solidžią persvarą ir nušluodavo varžovus, tai su TPMC-2 krepšininkais situacija jau buvo kitokia. Aikštelės šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje išlaikydavo trapų pranašumą (16:15, 22:18) ir po dviejų kėlinių turėjo 5 taškų persvarą (38:33). Trečiajame kėlinyje „Olimpo“ komandai pavyko pakeisti jėgų balansą ir pelnyti tiek pat taškų, kaip per du pirmuosius (33:14). Šis galingas spurtas leido Birštono komandai prieš lemiamą kėlinį įgyti 14 taškų pranašumą (52:66).

olimpas 2

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino. „Olimpo“ komanda išlaikė dviženklį pranašumą (67:81).

Birštono komandoje, kaip įprasta, pasižymėjo Osvaldas Braždžionis. Jis pelnė 32 taškus, atkovojo 14 taškų (47 naudingumo balai). Rokas Marcinkevičius į komandos pergalingą krepšelį pridėjo 14 taškų (7 atkovoti kamuoliai). 13 pelnytų taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir  5 rezultatyvūs perdavimai Mindaugo Knyšio sąskaitoje.