Dar viena įtikinama „Guostos“ pergalė

IMGP7756

Vasario 9 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Prienų sporto arenoje žaidė RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynes su Kauno KA „Snaiperio“ komanda. Mačo favoritais įvardijama „Guosta“ patvirtino savo pranašumą ir įveikė varžovus 29 taškų skirtumu (87:58). Jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai įgijo 11 taškų persvarą (23:12). Tiesa, antrajame kėlinyje Stakliškių komandos vyrai šiek tiek stabtelėjo, bet sugebėjo padidinti pranašumą iki 13 taškų (45:32).

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Kauno buvo sumažinę skirtumą iki 7 taškų (47:40), bet po trijų kėlinių „Guostos“ persvara padidėjo ik 14 taškų (58:44). Ketvirtajame kėlinyje prabilo Stakliškių komandos tolimoji artilerija. Penki iš eilės pelnyti tritaškiai padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 31 taško (85:54). Likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei komandas skyrė 32 taškai (87:55), o mačas pasibaigė rezultatu 87:58 (23:12, 22:20, 13:12, 29:14).

„Guostos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Aurimas Birgelis. Jo sąskaitoje 17 taškų. 13 taškų pelnė Paulius Gvazdaitis, 11 – Edvinas Ignatavičius. Stakliškių komandai taškus pelnė 11 žaidėjų.