• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Dar viena aikštelė sportininkams

Jau kitą savaitę valstybinė komisija atvyks į Birštoną apžiūrėti naujosios universaliosios aikštelės, įrengtos šalia teniso kortų. Sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio įsitikinimu, problemų dėl jos priėmimo neturėtų būti, nes darbus įmonė yra puiki savo srities specialistė, o jos veiklos rezultatai jau išbandyti birštoniečių – mieste jos dėka atsirado daug vietų, skirtų aktyviam poilsiui ir sportui.

Šalia teniso kortų esančią sporto aikštelę netrukus galės išbandyti futbolininkai, krepšininkai, tinklininkai ir netgi rankininkai, nes čia pastatyti vartai labai tiktų ir šiai sporto šakai. Kita tokia aikštelė yra prie gimnazijos stadiono, kur vyksta futbolo treniruotės, vaikų užsiėmimai. Abi aikštelės yra padengtos sintetine danga, šiek tiek kitokia nei teniso kortų, nes šiems reikalingas minkštesnis pagrindas, saugantis sportininkų sąnarius. Naujai įrengta aikštelė, pasak S. Smailio, bus labai reikalinga kitąmet, kai bus imtasi rekonstruoti stadioną ir čia nebebus galima nei treniruotis, nei rengti varžybų.

Savivaldybės planuose numatyta ir kitų – dengtų aikštelių – atsiradimas, o tai, direktoriaus manymu, itin svarbu kurortui. Kiekviena nauja aikštelė reikalinga ne tik vietos sportininkams ir aktyvaus poilsio mėgėjams, bet ir atvykėliams, kuriuos būtų galima pakviesti į Birštoną treniruotis, rengti stovyklas, respublikinio lygio varžybas. Žinoma, dėl šio tikslo dar reikia nemažai padirbėti, tačiau ilgainiui kai kurie renginiai iš aplinkinių didmiesčių galėtų būti perkelti į Birštoną – miestas jau yra žinomas šalyje, kaip puiki vieta sportui, sveikatai ir poilsiui. Tereikia ir toliau taip pat aktyviai ir efektyviai dirbti šia linkme, o Sporto centro darbuotojai tam pasiruošę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti